Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ennek a cikknek van alapja?

Ennek a cikknek van alapja?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 13. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, 150 milliárdért írják neked a propagandát.
márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én várnék vele, még a biróság kimondja, vagy maguktól ki nem raknak egy helyreigazitó cikket.
márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maga a cikk cáfol rá rögtön a legelején a saját címére. Ha zsoldosokról van szó, ahhoz kapásból semmi köze Kínának.
márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Volt ma már ez a cikk. Ha elolvasod, azt írja, hogy láttak kínai zsoldosokat is. Sokféle zsoldos harcol mindkét oldalon, legfeljebb azért lehet érdekes, hogy kínait most láttak először.

Tipikus kattintásvadász cím, de azt már megszoktuk. Az ilyet mindig el kell osztani legalább kettővel.

márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Origo?

Akkor nincs alapja.

márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valaki magyarázza el nekem kérem, hogy miért jo ez az Origónak?
márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Valaki magyarázza el nekem kérem, hogy miért jo ez az Origónak?"

Sokan kattintanak rá, akár azért, mert komolyan veszik, akár azért, mert nem hiszik el, vagy épp háborogni akarnak rajta. A több kattintás pedig több pénz.

márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A normál sajtóban nézettségi/olvasottsági adatok alapján tudják eladni a médium szponzorációját, értsd, minél olvasottabb egy online lap, annál nagyobb értéket képvisel szponzorációban.

Mivel az origo, minden, csak normál, piaci alapon működő sajtótermék, ezért én nem tudok válaszolni arra a kérdésre, hogy miért jó ez ennek a szennylapnak, ha csak nem fidesz sajtóosztályként tekintek rá.

márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel Origo ami köztudottan a Fidesz álltal pénzelt. Ezért NEM.
márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!