Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A finn külügyminiszter sem...

A finn külügyminiszter sem zárja ki, hogy csapatokat küldenek Ukrajnába. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Macron kezdte el a háborúpárti retorikát, hogy francia csapatokat küldene ukrajnába,amihez azóta csatlakozott a lengyel,a lettek, litvánok,csehek,és most a finnek is.

márc. 17. 07:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem mutat semmi csökkenést. Minden növekedést.
márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Én beirtam a google-be a következő cimszavakat:

népszámlálás, cigányság számának csökkenése és láss csodát, csökkennek a számok.

márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

A túlnépesedési lózung marhaság.


Nézőpont kérdése egyébként. Globális szinten van túlnépesedés, Európában és Oroszországban nincsen. Sőt, mindkét helyen demográfiai krízis van. Ahogy az USAban és Kanadában is. Ezt minek akarja valaki is még "csökkenteni"?


Ja, jó kapitalistaként majd rendelünk pl. 100 ezer afrikai tanárt?

márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

Eredeti kérdésre válaszolva:

Engem teljesen meglepett, hogy más országok is nyitottságot mutattak Macron javaslata iránt. Teljes meggyőződésem volt (bár erről még nem mondtam le), hogy maga Macron sem gondolja ezt komolyan, csak tematizálni akarta a közbeszédet, miszerint ha arról van szó, hogy "mi magunk menjünk háborúba", ahhoz képest a "csak pénzzel és csak fegyverrel való támogatás" már nem is hangzik rosszul.

márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14#

Megmondom őszintén sokáig úgy gondoltam én is, ahogy te is mondod,hogy ezt még macron se gondolja komolyan.


Lengyelországgal kapcsolatban még az is felmerült bennem,hogy az európai parlamenti választások miatt húzzák elő most az orosz ellenességet a szavazatok miatt,de...


De mostanában egyre erősödik bennem a félsz, hogy ezek az országok talán tényleg komolyan gondolják.


Most már napi szinten megy egymás fenyegetése az atombombával.

(Putyin-Macron)

Csapatok ukrajnába való küldésének a lehetőségéről is napi szinten lehet olvasni.

És ami kissé ijesztő,hogy egyre több ország csatlakozik ehhez a lehetőséghez.

márc. 17. 11:31
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A nyugat nem tudja lenyelni hogy elvesztete a haborut es orosz diktatum jon mint amilyen nekunk volt trianon....Ezert barmire kepes mert kulomben nagy arcvesztesel tavozhat a csatamezorol...

1.Nem tudta megtorni az orosz gazdasagot es felosztani oroszorszagot

2.Bukta a befekteteseit.

3.Mindenki szamara nyilvanvalova valt hogy kepes gazdasagi erdekekert egy egesz nepet a vagohidra kuldeni...hitler is ezt tette a zsidokkal de o megfizetett erte...nyugati politikust nepirtasert meg nem allitottak nemzetkozi katonai birosag ele pedig nem artana tudniuk hogy nem allnak a torvenyek fellett..


Ha tovbabb folyatjak es arra kenyszeritik taktikai atomot vbessen be az orosz ukrajnaban akkor valodi atom fog hullni francia nemet es talan angol teruletre is...Usara nem mert ket atomhatalom nem haboruzhat...Igy az usa megtanulna ne pisaljon mas nagyhatalom erdekszferajaba mert kulonben az o homokozoja is nedves lesz...Jeleleg errefele haladunk...ez is jo az usanak mert aki teheti oda vandorol...ha atom lesz...es a ket nagyhatalmat nem puffer zona hanem radiaoktiv zona fogja elvalasztani egymastol....

márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!