Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraeli miniszter kijelentette...

Izraeli miniszter kijelentette hogy minden palesztin terület a zsidóké. Ki hiszi még el hogy a zsidók valaha is békét akartak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/uEvfScxibIg


Már alig maradt palesztin terület, de a zsidók még ezt a kicsit is elvennék. Sejtem erre az lesz egyesek reakciója hogy ő csak egy miniszter. Más miniszterek meg olyan kijelentéseket tettek hogy a palesztinok állatok, deportálni kell a palesztinokat a sivatagba, atombombát kell dobni rájuk stb. Olyan mintha nácikat hallgatnék.



márc. 18. 17:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
77%

Egyetlen ember alapján általánosítani több generációnyi tagjára egy népcsoportnak elég nagy ostobaság.

Hogy a zsidók valaha is békét akartak, az meg nem hitkérdés, tény. Rengeteget tettek érte jó pár alkalommal, ezt mindig a palesztin oldal tette lehetetlenné.

márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
Én elhiszem mert nem ők öltek meg 5000 palesztint rakétatámadással.
márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
21%

Akkor lesz ott beke, amikor Kina kinezi maganak a helyet, hogy Afrikabol kilapatolja az eroforrasokat. Akkor el lesz takaritva az a kis amcsi exklave......



39F incel

márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

"Egyetlen ember alapján általánosítani több generációnyi tagjára egy népcsoportnak elég nagy ostobaság."


Ahogy írtam sejtettem hogy lesz ilyen reakció, ezért hozzátettem más miniszterek nyilatkozatait. Maga a tény pedig hogy gyakorlatileg mára nincs egy marék szabad palesztin terület, bizonyítja hogy a zsidók soha nem akartak békét. Azt is tudom, az lesz erre a következő reakció hogy a Hamasz. Csakhogy Ciszjordániában nincs Hamasz és mégis Izraeli megszállás alatt van ahol zsidó telepek épülnek folyamatosan még az USA szerint is illegálisan.

márc. 18. 17:44
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg olvasd végig a terület történelmét! Ciszjordánia nem most került megszállás alá, annak is megvolt a maga előzménye.
márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
70%
Sokan elhiszik, így működik a propaganda. Azt is elhitte mindenki hogy migránsok minden vágya ide költözni.
márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
Elkéstek. Amikor Brit terület volt, akkor az egész 122ezer km2 Palesztinából 6ezret kaptak volna. Ez sem tetszett nekik. Akkor a mai helyzet pláne nem tetszik nekik. Ha véletlen lenne lehetőségük bármire, ezek elvágják magukat. Gázában évi 10000 fuvar volt a kimenő áru. 1 évtizeddel korábban 10 kamion volt egész évben. A háború előtt már évi 700ezer kilépés történt Gázából Legálisan. 1 évtizede 1000fő volt egész évben. Ezeknek hiányzik a régi állapot, nem akarnak a szabadság felé menni.
márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
74%
A paszernákok nem akarnak békét az ilyenekkel meg nem lehet mást csinálni. Én szurkolok Izraelnek hogy végre békében élhessenek az országukba. Kerül amibe kerül.
márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:

Amúgy kit érdekel a palesztin terület, ha egyszer azon csak a zsidó állam megsemmisitését propagáló politikai egylet jut hatalomra?

Ezeknek területet meg államot? Menjenek Jordániába hőzöngjenek ott.

márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
Még ez sincs. Jelenleg 10 komoly terrorszervezet van Palesztinában. Gázában ők is harcolnak egymás ellen, és megvan azoknak is a saját alagútja. Csak most Izrael miatt valamelyest kooperációba léptek, ahogy például a hezbollah akik síták és a szunnita hamasz amúgy ellenség és háborúztak is egymás ellen. Polgárháború lenne. Annak ellenére, hogy a Hamasz alapító okirata az, hogy soha az életbe nem kötnek békét a zsidókkal, van náluk sokkal rosszabb is bent. A Jordániás megoldás meg lett próbálva, polgárháború tört ki. Onnan átmentek Libanonba, polgárháború tört ki. Onnan átmentek Tunéziába, de ott sem ültek meg a popójukon és elzavarták őket. Nincs megoldás. A nagyobb baj, hogy most megint kezdhetnek Gázában mindent újra. 15 év munka és pfff. 1000 határátlépésről 700ezerre. Export évi 10 kamionról 10000 kamionra. Borzasztó lehet. A Hamasz ezt rombolta le.
márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!