Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy Macront...

Elképzelhető, hogy Macront (talán észre sem veszi a célt) az USA bíztatja Oroszország megtámadására azért, hogy az USA emelhesse a fegyvergyárását Európa részére?

Figyelt kérdés

márc. 19. 08:55
A kérdező szavazást indított:
Elképzelhetőnek látom.
Kizártnak találom
Nem tudom megítélni
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

NEM AKARJA MEGTÁMADNI OROSZORSZÁGOT…….


Katonákat küldene, hogy pl a logisztikát végző embereket, Belaruszi határt őrzőket stb lehessen a frontra küldeni…


De gondolom ti 60IQ-val origot olvasók ezt képtelenek felfogni…..

márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem hallottam olyanról, hogy Macron meg akarja támadni Oroszországot.

Szerintem csak egy katonai hadműveletet akar indítani Ukrajna támogatására.

márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kikérem magamnak ezt a minősítést!

Emberek és fegyverek már most is vannak Ukrajnában logisztikai célokkal. Macron harcoló katonákra céloz. Nézed, hallgatod a híreket?

márc. 19. 09:06
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Szerinted miből áll na ez a aktonai hadművelet? Gondolod, hogy Oroszország ezt ölbe tett kézzel fogadná?
márc. 19. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nincs képzelőerőm, hogy kell egy ilyet elképzelni?
márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

#4

Gondolom abból, hogy segítenek az ukrán katonáknak ukrán földön.

Ugye hivatalosan az oroszok is csak a szeparatistáknak segítenek és nem háborúznak Ukrajnával.

Szóval jogilag Oroszország megtámadása azt jelentené, hogy orosz szárazföldön, légtérben vagy felségvizeken támadnak meg orosz érdekeltségeket. Ilyen tervei nincsenek Macronnak úgy tudom.

márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!