Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Brüsszeli balliberálisok...

Brüsszeli balliberálisok miért hallgattak amikor az ukrán rendőrök kilőttek egy békésen közlekedő orosz tankot Kijevnél?

Figyelt kérdés
Ott miért nem tiltakoznak, a rendőri túlkapás ellen?
márc. 23. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Leirtad, miert nem: ballibsik! ;-)
márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orosz tankot Kijevnél. Vajon miért? Te talán elsétálnál egy román tank mellett Budapestnél? Annyira természetes hogy egy országban idegen tankok mászkálnak? Nyilván csak várost nézni mentek a vörösök :DD
márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még békésen közlekedő tankot életemben nem láttam. Milyen az? Szivárványszínűre van festve és virágcsokor van a lövegcsőben?
márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"békésen közlekedő orosz tankot Kijevnél"


A tank csak a békét akarta terjeszteni, azért járt Kijevnél

márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Lol! Kérdező, ha én békések bekopogok hozzád, majd ajtónyitáskor egy kalasnyikovot nyomok az arcodba, viszont azzal kezdem a mondandóm, hogy "nem kell aggódni, csak békésen jöttem kölcsönkérni egy kis cukrot", akkor az részedről rendben lesz?
márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Hogy te milyen vicces vagy, kérdező...
márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Amiért akkor is hallgattak, amikor a Putyin jókívánságait szállító vadászbombázót lelőtték az ukránok! Ilyenek ezek.
márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Békésen közlekedő tank egy olyan országban, ahol háború van? Főleg egy olyan tank ami az Oroszoké. Most nem tudom, hogy te egy nagyon unatkozó hülye troll vagy, vagy egy degenerált agymosott.
márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!