Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki állhat a Moszkva melletti...

Ki állhat a Moszkva melletti terrorcselekmény mögött?

Figyelt kérdés

Ugye az iszlámállam magára vállalta

Az oroszok az ukránokra akarják azonnal kenni

és bizony vannak olyan infók mi szerint az FSZB (orosz titkosszolgálat) keze leheta dologban.

Az oroszoknál amugy semmi se drága ha valamit el akarnak érni, igy az FSZB érintetsége erősen gyanus nekem


Nektek mia véleményetek?



márc. 23. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Az iszlám Állam terorristáinak egyéni akciója
Az Iszlám állam és Ukrajna közös akciója
Az orosz titkosszolgálat(Fszb) szervezte meg hogy igy manupulálja az orosz közvéleményt
Tadzsik radikálisok random akciója
Ésa fideszesek miatt.... Soros van emögött is:)
34 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Usa !
márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, de az ukránok meg lesznek leckéztetve emiatt.
márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%

Kint vannak az elkövetők fényképei a neten. Egyiknek se iszlám terrorista feje van.

Ma Olekszij Danyilov (az ukrán Nemzetbiztonsági és Védelmi Tanács titkára) ezt nyilatkozta a terrortámadás kapcsán egy interjúban:

„Szórakoztató ma Moszkvában? Szerintem nagyon szórakoztató! Szeretném hinni, hogy gyakrabban szervezünk majd nekik ilyen szórakozást. Hiszen testvéri emberek, és gyakrabban kell a rokonaink kedvében járnunk, és gyakrabban látogatnunk kell hozzájuk. Akkor gyerünk..."

[link]

márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
CIA "szürke" hadművelete.
márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én az Iszlám állam akciójára tippelek, és arra hogy az FSZB is benne volt, tudott róla de nem tett ellene semmit, vagy esetleg akár ők szervezték meg...


Fura hogy ennyi embert ilyen lazán lemészároltak, aztán elmenekültek, és érdekes mód az ukrán határhoz közel sikerült simán elkapniuk, mintha tudták volna merre fognak menni és ott várták volna az orosz rendörök őket!


Az oroszok simán képesek ilyesmire.


Lehet sose tudjuk meg az igaságot mi halandók:)

márc. 23. 20:23
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Iszlám állam. Ez a fajta válogatás nélküli brutális lövöldözés plázában random civilekre csak rájuk jellemző, vallási fanatikus elmebetegeken kívül más nem hajtana végre ilyet.


Az oroszok és az ukránok bár hajtottak végre egymással szemben olyan hadműveleteket,ahol civilek is meghaltak,de sosem az volt kifejezetten a cél,egyik fél részéről sem. Putyinról nagyon sok rosszat el tudok képzelni, de ezt még belőle se nézem ki, semmi értelme nem lenne,így is úgyis zajlik ezerrel a háború, egy ilyen terrortámadás inkább csak elveszi a figyelmet az ukrán konfliktusról,ami nem hiszem,h érdeke lenne.

márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom.
márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
#3, és ezt mikor mondta?
márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Ha az ISIS lett volna akkor ment volna az Allahu Akbar-ozás a mészárlás alatt, és nem elmenekülnek hanem mártír halált halnak.
márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!