Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek legrosszabb...

Szerintetek legrosszabb esetben még mennyi fog tartani az Orosz-Ukrán háború?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez már egy 10 éves történet, fene se tudja, nem az idő a legrosszabb ebben, hanem az ártatlan áldozatok és az, hogy, hogyan érhet véget...
ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Az amerikai választás sok mindent eldönthet.

Ha Biden marad, szerintem még 5-6 évig simán eltart.


Ha Trump, akkor 1 éven belül vége lesz.Ugyanis rákötelezik a békére a feleket.

ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
2, ezt még maga Orbán Viktor sem tudta elérni, pedig Moszkváig, sőt Pekingig ment az áldott békéért... mégis, egy gyüttment, aki alig 4 évet töltött el a világpolitikában, mégis, hogy érné el, azt, amit nem lehet?
ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

3#


Orbán nem egy nagy valaki világszinten.

Az amerikai elnök viszont igen.


Ráadásul Ukrajna onnan kapja a lóvét.

ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
4, persze, azért adta ki az ukázt 1 hónapja, hogy el kell foglalni Brüsszelt, ha ez a Trump, akkora világhatalmi akármi lett volna, a 4 évnyi elnöksége alatt, csak ő foglalta volna el Orbán elől.
ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Amíg az utolsó ukrán el nem hullik,ami több száz év.
ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Usának jót tesz a hábi, gazdagodnak a fegyvergyárak. Amíg nem amerikai harcol, addig el van vele, mint hal a szatyorban.
ápr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben? Még évekig, aztán kötnek egy fegyverszünetet, és megint kezdődik újra. Ez is benne van a pakliban.
ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb esetben a kongresszus csepegtet még és elhúzzák fél évig.

Utánna összeomlik az ukrán védelem.Jön valami tűzszünet,de konkrétan a háborúnak vége nem lesz.Minimum alacsony intenzitású lövöldözés,különféle robbantgatások várható évekig...

Palesztina 2

ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
43%
Egyhamar nem lesz vége ugyanis nagy pénz van benne, jó a fegyver gyáraknak meg az amcsiknak meg az egyéb nagyhatalmaknak meg ráadásul putyint támogatják meg azt az idióta fogyatékos zelenszkit is támogatják,ha putyint meg zelenszkit leváltanák akkor én nagyobb esélyt látnák hogy hamarabb vége lenne a háborúnak.De az oroszokat sem értem ahelyett hogy Putyint leváltották volna még egyszer megválasztották pedig kirobbantott egy háborút, rengeteg ártatlan meg halt miatta, szóval én azt mondom hogy simán eltarthat 10évig is,ha vége lesz egyáltalán de szerintem Putyin nem fogja abba hagyni a hábórút amíg ukrajnában van élő ember ha meg ukrajnát teljesen kivégezte utánna meg beleköt másik országba,ha putyint nem állítják meg akkor szerintem leigázza az egész világot, Putyin már régóta készült ukrajnát megtámadni.
ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!