Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki elmondja nekem, mi...

Valaki elmondja nekem, mi értelme van Magyar Péter pártjára szavazni az EU-s választáson? Ha nincs is benne semmilyen EU-s frakcióban?

Figyelt kérdés

Az EP választás nem országgyűlési választás,hanem az EU-s frakciókról szól. Nálunk a Momentum van benne a liberális frakcióban, a DK meg a baloldaliban, a többi mérhető párt szinte mind a kispadon fog ülni, egyébként a fideszre is igaz ugyanez,gyakorlatilag Magyar Péter pártjának képviselői ugyanott fognak ülni,mint a fideszesek,0 érdemi beleszólással és lehetőséggel.

Most őszintén kérdezem, mi értelme az EP választáson Magyar Péterre szavazni?

Mert az országgyűlési választást azt értem,de az EP-ben ennek semmi értelmét nem látom, pláne az olyan kijelentései után,ahol arról beszélt,h hozzá a fidesz EP politikája közelebb áll, mint mondjuk az ellenzéké.



ápr. 13. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Ennek így valóban nincs értelme, országgyűlésin Magyar Péterre szavazok,de az EU-s választáson nem
Amúgy se szavaznék sehol se Magyar Péterre, rühellem,stb.
Csak azért is Magyar Péter,fanja vagyok, nem érdekel,hogy van értelme vagy sem
12 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Ráadásul ő maga sem akar kimenni az EP-be. Aki rájuk szavaz, az egy ismeretlen párt ismeretlen jelöltjeit küldi ki az EP-be, akik ugyanazt az EU ellenes politikát fogják vinni, mint a fidesz.

Jelen álapotában egyébként semmilyen választáson nincs értelme Magyarra szavazni, mert egyelőre még ő maga sem tudja, hogy mit akar elérni. Kell neki 3-4 hónap, hogy összeszedje magát, legyen egy pártja, egy programja, legyenek ismert figurák a közösségében, stb. Ennyi erővel bármilyen ismeretlen, jött-ment pártra leszavazhatnánk mindegyik választáson, hátha leváltják a fideszt

ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szántóvető ***** válasza:
70%
számít ez?a fidesz sincs benne semmilyen frakcióban mióta kidobták őket,ott üldögélnek valahol a szélsőjobbosok között.
ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Bárhová szavazok bármilyen választáson bármikor ami nem fidesz, ha van értelme, ha nincs. Ide jutottam és szerintem ez nem az én hibám. Köszi fidesz :-(
ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Hát ez az, aki itt Magyar Péterre szavaz, ennyi erővel a fideszre is szavazhat, lényegében pont ugyanoda megy.
ápr. 13. 11:46
 5/15 Crisopher ***** válasza:
41%
Te kérdező, amúgy az megvan, hogyha kijut MP pártja, akkor utána is tud frakciót választani
ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát jó hosszas huza-vona egy frakcióba bekerülni, asszem a fidesz is már egy éve próbálkozik az ECR-nél, de még évek mire bárki befogadja.

Magyar Péter meg csak nevét adja ehhez,de nem ő fog kimenni,hanem mint írták is vadidegen random emberek, ezeket ki fogja szerinted rövidtávon befogadni?

ápr. 13. 11:50
 7/15 Crisopher ***** válasza:
23%
A fidesz azért előtte rendesen kiírta magát, az egy full gáz név odakint. Egy új párt jobb esélyekkel indul, hogy valaki befogadja. Mármint ha van egy céged, te is előbb vennéd fel a friss diplomást, mint a tapasztalt bűnözőt
ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A friss diplomást igen,de akinek az a referenciája, hogy a tapasztalt bűnözők csicskása volt,azt kevésbé.
ápr. 13. 12:00
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Én a fidesz ellen szavazok.
ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

"Egy új párt jobb esélyekkel indul, hogy valaki befogadja"

Nem az a baj, hogy most nincs hova beülni, hanem az, hogy nem tudjuk, hova akarnak beülni. Örülnél, ha leszavaznál Magyarra, majd beülnének egy szélsőjobbos frakcióba? Vagy egy szélsőbalosba? Vagy egy zöldbe? Nem tudunk semmit róluk, azt sem tudjuk még hogy kik lesznek a listán. Lehet hogy full kommunista mind, és beszavazzuk őket az EP-be, vagy épp fordítva. Az a legnagyobb baj, hogy mindenki úgy rohan szavazni Magyarra, hogy konkrétan semmit nem tudni róla. Ha kijut, azt csinál majd amit akar, és biztos vagyok benne hogy bármit is csinál, az nem fog minden szavazójának tetszeni.

ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!