Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az osztrákokat nem zavarja a...

Az osztrákokat nem zavarja a sok külföldi az országukban, nem hőbölögnek hogy takarodjanak haza?

Figyelt kérdés
Ausztria népessége 9 millió fő ebből 2 millió külföldi állampolgár, ami az ország méretéhez viszonyítva elég jelentős. Hasonló méretű ország mint mi, és nálunk kb. 100 ezer vendégmunkás miatt nagyon nagy a cirkusz. Náluk nem hisztiznek hogy elveszik az osztrákok munkáját?

ápr. 17. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem hőbörögnek mivel tudják hogy szükség van a külföldi munkaerőre.

Persze nálunk megy a hőbörgés.

ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megélnek nincs meg érezhető megélhetési verseny , attól hogy nem tiltakoznak magukban átkozzák nem komázzák a sok keleti senkiházit stb .
ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert az osztrák is csak az irodában akar üldögélni,de ezt is csak napi 6 órában.
ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hete jöttünk, nem zavarja őket, segítőkészek.
ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Csak nálunk van ez a sok dühöngő idegroncs akik mindenkit utálnak.

(főleg egymást)

Az osztrákok elfogadóak, nincs csüngőhasújuk aki egymásnak ugrasztja a lakosságot.

ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a magyar gazdaságnak is szüksége van már venndegmunkasokra.
ápr. 17. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Más a 2.

Mert oda főleg kelet európaiak mennek, akiknek eszük ágába sincs osztrákká válni.

Plusz európai emberek. A nyelven kívül alig van különbség, plusz a nemek eloszlása is azonos.


Mo ra jöttek az ukránok azonos nemi arányban. Majd 22 után már csak a nők. Ami gyakorlatilag az ideális bevándorlás megvalósulása.

Erre a Fidesz váltott és azóta csak indiai, indonéz és kínai férfiak jönnek, akiknek feltett szándéka itt is maradni.

Csupán annyit kell tenniük, hogy a vízum lejárata után hazamegy 2 hétre, újraigényeli és jön is vissza.


Szintén lényeges különbség, hogy Ausztriában talán a világ legerősebb szakszervezete van a munkáskamara.

Mo n meg gyakorlatilag szitokszó a dolgozó érdek védelem. És ezért szépen ki is rúgják bűntetlenül a magyar munkavállalókat és lazán lecserélik keletire.

Ausztriában ezt megtenni nem tudják a munkáskamara miatt,így az osztrák munkavállalóknak nincsen félnivalója a vendégmunkásoktól.

ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez a tema engem is foglalkoztatott, igy mar kerdeztem errol az osztrak munkatarsaimat, mert en pl nem tudnam elkepzelni, hogy egy ezer fos magyar faluban is vannak kulfoldiek, ugy ahogy itt van. Azt mondtak , hogy akik normalisak azok abszolut nem zavarjak oket. Persze az osztrakok kozott is van par rasszista, a metron voltam mar fultanuja egy ket erdekes parbeszednek, de alapvetoen nem ez a jellemzo
ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MDaniel98 ***** válasza:
De, van bőven akit már igen, viszont jelenleg nem hiszem, hogy többségben lennének.
ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem dolgoztam kint. Viszont én hallottam olyat, hogy az osztrákok jelentős része nem túlzottan kedveli a magyarokat, lenézi őket. Különösen kisebb településeken jellemző ez.

Főleg akkor vehető ez észre, ha a kint dolgozó, élő magyar barátkozni akarna helyiekkel. Ezt sokan említik és nemcsak Ausztriával kapcsolatban, hogy komolyabb kapcsolatba nemigen lehet helyiekkel kerülni, vagy csak ritkán.

ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!