Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jobban járt volna Európa a...

Jobban járt volna Európa a Mexikóiakkal ?

Figyelt kérdés
Anno a 2. VH után Németországba hívtak Mexikóból vendégmunkásokat. De valamiért nem maradtak itt. Aztán jöttek a törökök meg a többi iszlám nép. Európa nem járt volna jobban, ha továbbra is Mexikóiak jöttek volna ?
ápr. 18. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Ezt a vendégmunkás-migránsos dolgot az Egyesült Arab Emírségek, Katar, Bahrein csinálja a legjobban.


Ott a vendégmunkás tényleg csak vendégmunkás.Bármikor kidobható és kitiltható az országból.

Kevesebb joguk van jóval, mint az állampolgároknak.Ja és állampolgárságot nem kap senki.


Ezzel védik a saját érdekeit, saját értékrendjüket, kultúrájukat.Európában meg mintha önfeladás lenne, persze becsomagolva demokráciának.

ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez az európai önfeladás, miben nyilvánul meg egészen pontosan? Mi az, ami fel lett adva, amit ma nem nézhetek már meg kultúrális szempontból, amire 50 évvel korábban, még lehetőségem lett volna?
ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 hypno ***** válasza:
72%

Erről a mexikói vendégmunkás dologról még nem hallottam.


Viszont a törökök csak az 1961-es államközi egyezmény alapján mentek Németországba dolgozni.

ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 MDaniel98 ***** válasza:
Annyiból igen, hogy a Mexikóiakat is rálehet venni a munkára, és kulturálisan talán közelebb állnak hozzánk.
ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

2#

Mit nem értesz?

Mecsetépítések, ramadán ünnep Frankfurtban, néger gettók, bűnözés...stb.

Európában a migrációs szabályozások, nem az államalkotók érdekei szerint alakultak, hanem a bevándorlók érdekei szerint.


Katarban nem fordulhatna elő olyasmi, mint Európában, pedig magas a vendégmunkások aránya.

ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1

Azért Ausztrália meg Új-Zéland sem rossz ilyen téren. Csak akarat kérdése

ápr. 18. 12:13
 7/13 anonim ***** válasza:

5 azt, hogy attól, hogy mecsetet épitenek, vagy ramadánt tartanak, az miben korlátoz engem?

Azt nem értem, hogy mi az, amit ma nem nézhetek meg, ahová ma nem mehetek el, amit ma nem csinálhatok, de mondjuk 30-50 éve, még szabad volt.

ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

7#

Hogy jön ez ide?

Az iszlám növekszik Európában, nem csökken.Ezzel együtt a befolyása is növekszik, ez pedig komoly probléma.


Éppen ezért írom,hogy a bevándorlók érdekei szerint alakultak a jogszabályok és nem az államalkotók érdekei szerint.


Bőven vannak olyan kerületek nagyobb nyugat-európai városokban, ahova 30 éve bemehettél, ma már nem javasolt.

ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

6, Pont ezt kérdem én is, hogy, hogy jön ez ide?!

Nekem pont ugyanez a kérdésem:

Ezzel védik a saját érdekeit, saját értékrendjüket, kultúrájukat.Európában meg mintha önfeladás lenne, persze becsomagolva demokráciának.


Tehát, mi az az kultúrális önfeladás? Mi az, amit ma nem tehetek meg, amit 30-50 évvel ezelőtt, megtehetettem, megnézhettem. Miben nyilvánul meg számomra, hogy kultúrálisan feladja Európa önmagát?

ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

"Tehát, mi az az kultúrális önfeladás?"



Halal rituális húsokkal van tele a bolt.Korlátozzák, néhol kiveszik a sertést az iskolai, munkahelyi büfékből, menzákból.

Karácsonykor, a karácsonyi díszítések, karácsonyfa korlátozása.


Meg mag, a migráció jogszabályai.Nem lehet a migránsokat kitenni, meg mindenféle extra jog, családegyesítés, hatalmas segélyek...stb.

ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!