Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikában a fehéreket nem...

Amerikában a fehéreket nem zavarja az a rengeteg néger az országban?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

8: most elmondtad a szinonimáját, grat!

milyen a bőrszíne egy afroamerikainak és egy négernek?

melyik tévét kell nézni hogy ilyen értelmiségi legyen az ember mint te? fogykos

ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megszoktak, masreszrol nem mindenhol vannak feketek. Bizonyos allamokban alig van fekete, mas allamok meg tele vannak feketekkel.

Ugyan igy varosonkent is van elteres.

Aki feher allamban el azt nem zavarja, aki viszont a getto kozeleben el azt biztos. En sajnos olyan helyen lakom ahol sok a fekete de nem engedhetem meg anyagilg hogy olyan helyre koltozzek ahol nincsenek mert ott dragabbak a hazak. Eddig nem ert atrocitas, nem loptak meg, csak nekem furcsa mert nem ebben nottem fel hogy fekete az egyik szomszedom.

ápr. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#7 Nem mindenkinek. Sok fehér amerikainak már jóval az USA megalakulása után vándoroltak az USA-ba az ősei. Ők biztos nem hurcolták be őket oda, meg ők nem is tartottak rabszolgákat. Az Európából USA-ba tartó bevándorlás a 19. század folyamán végig, de még a 20. század elején is erőteljes volt.
máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!