Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, amit Gajdics Ottó mond,...

Chuck dorisz kérdése:

Igaz, amit Gajdics Ottó mond, hogy Varga Juditot a CIA titkosszolgálati fedőszerve áldozta be? Olyasmi művelet ez, mint a sakkban a tisztáldozat? Milyen rangú ügynöke lehetett Varga Judit a CIA-nak? Lehetett ez vezéráldozat?

Figyelt kérdés

#CIA #Varga Judit #fedett akció
ápr. 29. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A szakértő kormányban igazságügyi miniszteri pozícióba kerülnek CIA ügynökök és feltehetően FSZB ügynökök ülnek/ültek az EP-ben (KGBéla).

Én csak azt szeretném megkérdezni? Hogy mennyibe került a Pegasus program és miért szinte csak újságírókat figyeltek meg vele?

ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel, hogy igaza van. Ha igaza van, nyilván olyan információk birtokában van, ami alapján ő ezt állitja. Ha tudomása van róla, hogy egy külföld titkosszolgálat beleavatkozik a magyar politikába, az azt jelenti, hogy a magyar titkosszolgálatok nem végeztek jó munkát és ez esetben a magyar titkosszolgálatok vezetőit fel kell menteni.

Ha nincs igaza és hazudik, az meg rágalmazási és hitelességi problémákat von maga után. Akármelyik is az igaz, egy ilyen kijelentést, ki kellene vizsgálni, hogy kideritsük és következményeknek kellenek lenniük.

ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nos ez valóban kérdés, hogy megelégszik-e a CIA az igazságügyi tárcával, vagy a csápjait messzebb is kiterjeszti. Lehetséges-e, hogy esetleg Novák Katalin is fedett tiszt volt?
ápr. 29. 15:20
 4/12 anonim ***** válasza:

#3

Szerintem a V.Iktor is CIA ügynök!

ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jucus és Katus nagyon gyengus, jelentéktelen figurák voltak. Kétlem, hogy nagyon nehezére esett a kormánynak odadobni őket.
ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű, hogy amennyiben Gajdics sejtése igaz, akkor a magyar titkosszolgák valamit elbaltáztak, de kérdés, hogy Orbánnak érdeke-e a nyomozás. Nem jobb-e, ha futni hagyja a Magyar-Varga párost, nincs fedett nyomozás, az ügy titkosításra kerül.
ápr. 29. 15:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A CIA az Balog püspök fideszes fedöneve? :)
ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én CIA ügynök vagyok és bizton kijelenthetem, hogy nem így van.
ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem vicces!!! Ha a Magyar-Varga párosról kiderül egy Moszad nyomozás során, hogy tényleg kettősügynök, akkor erről Rákay Filips kurzusfilmet fog forgatni, és az sokba fog kerülni.
ápr. 29. 16:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva erre nem számítottam, de a #9-től rendesen bekönnyeztem 😂😂😂
ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!