Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna a nemrég bekövetkezett...

Ukrajna a nemrég bekövetkezett orosz előre nyomulás miatt most már vereséget szenved és véget ér a háború vagy csak a frontvonal tolódik beljebb és a háború ugyanúgy folytatódik?

Figyelt kérdés

Legutóbb láttam a Nógrádi elemzését, aki szerint ez már a vég Ukrajna számára. De mi van, ha csak Kelet-Ukrajna vész el és Nyugat-Ukrajna továbbra is ellenáll az orosz előre nyomulásnak? Kelet-Ukrajna ugyanis már korábban is ilyen ruszofil volt, de a háború kitörésekor nem álltak persze át az oroszok Putyinhoz, a már fennálló két szakadár köztársaságot leszámítva. Nyugat-Ukrajnában jóval szilárdabb az oroszellenesség.


További úgy emlékszem, hogy a háború elején még Nógrádi is azt mondta, hogy Ukrajna már másnap elesik, de a háború végül elhúzódott. Vajon most is téved és inkább csak a frontvonal tevődik át? Putyinnak kell egyáltalán a teljes Ukrajna vagy elég lesz neki azon darabja, ami abszolút stratégiai fölényt nyújt neki (pl. a Krím-félsziget)?



#Szerintem Ukrajna most már elesik és véget ér a háború #Szerintem nem ér véget a háború, csak a frontvonal lesz máshol #Szerintem véget ér a háború, de Putyin talán megelégszik a Krím és Kelet-Ukrajna birtokbavételével #Nem tudom mi várható
máj. 3. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nógrádi orosz propagandista, azt mondja amit az oroszok diktálnak neki.
máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan az ukránok sajnos rosszul állnak, akár mondható,hogy vereségre is,rengeteg embert vesztettek

( ahogy különben az oroszok is)


De hogy valami pozitívumot mondja az oroszok még mindig csak ott a keleti régióban vitézkednek.

A háború folytatódik

máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PMC Wagner ***** válasza:

1. Az az előrenyomulás pár kilométert jelent meg néhány falvat kissebb várost . Ez inkabb a morálnak fontos


A mostani penzügyi segéllyel ezt az évet gond nélkül kibirjak az ukránok hacsak nem lessz valami belső ellentét/ zendülés

máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos nem omlik össze Ukrajna (de jó lenne), lassú az előrehaladás. Miközben mindent és mindenkit szétlőnek a felszabadítók, és szépen fogynak az ukránok. Az oroszok is, de lassabban, és többen vannak. A medve nem játék.
máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MDaniel98 ***** válasza:
A jelenlegi helyzetet én úgy látom, hogy még egy ideig itt nem lesz béke.
máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.

"Legutóbb láttam a Nógrádi elemzését, aki szerint ez már a vég Ukrajna számára. "

Nem csak Nógrádi szerint,hanem számos más ,nyugati elemzö szerint is végük van.

Vagy te nem hallgatsz híreket máshol?


Ez nem feltétlen azt jelenti hogy egész Ukrajna megszállás alá kerül,hanem hogy az eddigi területeknek már 100 hogy konyec,és fegyverszünetre, békekötésre vagy (nevezd aminek akarod) lesznek kényszerítve,

A jelenlegi segély nem lesz elég max elhúzza ,illetve lelassítja véget.Ezt is közölték nem csak Nógrádi hanem pld amerikai biztonságpolitikai szakértö és a cia igazgatója is,meg mások is.


2."További úgy emlékszem, hogy a háború elején még Nógrádi is azt mondta, hogy Ukrajna már másnap elesik, de a háború végül elhúzódott"

Ismételten közölnöm kell,nem csak Nógrádi,hanem szintem mindenki azt mondta,hogy napjai vannak Ukrajnának.

Mentségükre legyn mondva,hogy nem jövőbelátóak a szakrrtők sem.Arra nem számítottak,hogy az oroszok tkpen csak díszfekvonulásra készültek fel+a nyugat elkezdte támogatni az ukránokat.

Mert valjuk be,ha ezek nem így alakultak volna,akkor Ukrajnának valóban csak hetei lettek volna egy drasztikus komoly támadásal szemben ,támogatások,milliárdok nélkül.

máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!