Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem töketlen az...

Csak szerintem töketlen az egész nyugat az ukrajnai háborúban?

Figyelt kérdés

Ugyan megoszlanak a vélemények abban,hogy mennyire is volt jó ötlet elköteleződni Ukrajna oldalán ebben a háborúban, a Nyugat végül emellett döntött, de csak én érzem az egészet vérszegénynek és gyengének?


Az oroszok úgy nyomulnak át az ukrán vonalakon mint kés a vajon. Most épp a második legnagyobb ukrán város bevétele a cél, ami nyilvan sikerülni is fog elnézve a háború jelenlegi dinamikáját.

Végülis elmondhatjuk, hogy az oroszok egyedül erősebbek mint a fél világ?


Tudom, a legfejlettebb technologiát nem kapják meg, de eszmétletlen milliárdok mennek szemmel láthatóan a feneketlen kútba. Van ennek így értelme?


máj. 11. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Van, leírhatatlan veszteségeket (anyagi, presztízs, emberélet) okoznak az oroszoknak. Sokkal nagyobbat, mint amibe a nyugatnak kerül.


Pont annyi támogatást kap Ukrajna, hogy nehezitse az orosz előrenyomulást. A cél nem Ukrajna megmentése hanem az, hogy a NATO ne legyen határos Oroszországgal.

máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Ez megint ilyen bújtatott propagandakérdés?


Az oroszok úgy nyomulnak át, mint kés a vajon ennek ellenére két év alatt nem haladtak semmit előre. Csak úgy viszonyításként: a szovjetek Sztálingrádtól 2 év 2,5 hónap alatt eljutottak Berlin elfoglalásáig, most ugyanennyi idő alatt az oroszok nem tudták teljesen ellenőrzésük alá vonni Donyeck megyét...


Eszméletlen milliárdok nem mennek feneketlen kútba, eszméletlen milliárdok mennek a fegyvergyártásba ami helyben termel profitot.


Ne kajálj be minden hülyeséget amit az interneten olvasol.

máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
A nyugat amúgy is gyenge kár volt beavatkozniuk a háborúba csak tovább siettetik a hanyatlásukat.A rettenthetetlen orosz hadsereg az első csecsen háború óta nem vesztett háborút ezt az apróságot elfelejtik nyugaton.Hatalmas lendületben vannak a győzedelmes seregek Grúzia,Szíria mindenhol bizonyítottak.🇷🇺
máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Harkovot már megpróbálták egyszer bevenni, csúfos kudarc lett a vége. Meg lehet próbálni megint, de ha a 70 ezres Bakhmutot kilenc hónapig tartott porig rombolni, a 30 ezres Avdiivkát meg öt hónapig, vajon Harkovval mennyi idő alatt végeznének?

Egyébként a Nyugat valóban töketlen, és a szélsőséges republikánusok árulók is. Ha ők nem lettek volna, már hat hónapja mehettek volna a fegyverek Ukrajnába. A mostani helyzet az ő aknamunkájuk következménye. Ha Ronald Reagan lenne az elnök, már rég vége lenne a háborúnak, és Putyin meg a cinkosai egy börtöncellában rohadnának valahol.

máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kajálok propagandát. Igyekszem több forrásból tájékozódni, és végül magam kialakítani a véleményemet. Abszolút a agresszor ellen vagyok, pusztán csak úgy látom ez a háború elég egyoldalú.
máj. 11. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Ennyire képes a nyugat az oroszok ellen anélkül, hogy teljesen nyíltan támadnának, és hivatalosan kezdetét venné a 3. világháború.
máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
szerintem is
máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
"Az oroszok úgy nyomulnak át az ukrán vonalakon mint kés a vajon." - Hát én nem nagyon szeretem amikor az ukránokat úgy állítják be itt mint akik megnyerik a háborút, de ez hasonlóan nagy hülyeség. Ha ez így lenne, már Ukrajna 3/4 orosz ellenőrzés alatt kellene, hogy legyen, és ez nagyon nincs így.
máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!