Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Robert Fico testőrei hibáztak?...

Robert Fico testőrei hibáztak? Vagy jól reagálták le a helyzetet? (videó)

Figyelt kérdés

[link]


Adjatok rá hangot is.

5 lövés volt. Maximum 3 találta el az elnököt, 2 a földre ment.

A merénylő legálisan tartott 22-es kaliberű pisztolyát használta, korábban egy biztonsági szolgálatnál dolgozott.


Itt menekítik ki Ficot: [link]


máj. 15. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Amilyen böszmén állnak mellette, vagyis inkább lézengenek...

Én nem vagyok szakavatott ilyenekben, de pl hogy nem volt mesterlövész? Aki a tömeget pásztázza?

Azért messziről, nagyobb rálátással bírt volna sztem a ml. és már a fegyver elővételénél lehet cselekedni.


De akik körül is vették...

Hát kb ilyen reakcióidőm nekem is van, mint nekik és mégsem vmi elitkommandó vagy mi volnék.

Az első lövés pillanatában már borítani kellett volna Fico-t. De ezek a tömegre ugrottak. ..

Szóval az én véleményem, hogy igen, hibáztak.

máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
:Nem értek hozzá, de mintha hézag lenne a fellépésükben.
máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem hibáztak eleve egy kis távolságra volt támado egy fegyverel.Ilyenkor nem lehet már tenni semmit se.A másik hogy, egy amatör volt mert 2 golyó igy is mellé ment ugy hogy, elötte állt
máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hibáztak a szakértők szernit.
máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Fico hibázott. Egy ilyen megosztó politikusnak csakis válogatott közönség előtt szabadna fellépnie, és akkor is csak golyóálló mellényben. Pont, mint ahogy a haverja csinálja...
máj. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1: szerintem azért van volt mesterlövész, mert nem egy nagyhatalom elnöke volt ott.
máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi testőr nem 2 méteres izomkolosszus, hanem villámgyors és okos. Ezek valószínűleg csak elrettentésre voltak ott. A lövések után összevissza rohangáltak, azt se tudták, mi van.


1: mégis mit tudott volna csinálni egy mesterlövész? Nem lőhet bele a tömegbe akkor se, ha észreveszi a merénylőt. Az csak a filmekben van.

máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Hát nekem az testőr a furcsa aki a kordonon keresztül akarja megrúgni a fegyverest...
máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!