Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a Robert Fico...

Szerintetek a Robert Fico ellen elkövetett emberölési kísérlet/merénylet(mindegy minek nevezzük, micsoda) egy elszigetelt eset volt, és nem lesz több ilyen, vagy fel kell készülni, hogy ez egy politikusgyilkosság-sorozat egyik első állomása?

Figyelt kérdés

máj. 16. 18:39
A kérdező szavazást indított:
ez egy elszigetelt eset
ez egy modernkori (2020-as évek) politikusgyilkosság-sorozat egyik első állomása
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Fico nem egy ártatlan kisgyerek nézz utána a Kuciak gyilkosságnak!
máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Inkább üzenet volt szerintem.
máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Első állomás? A kolostormalac már vagy 8-10 éve golyóálló mellényben jön-megy mindenhol, mert volt ellene előkészülőben gyilkossági kísérlet.
máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt saját megfontolásból született, de el tudom képzelni, hogy ragadós lesz a példa. Viszont kevés olyan megosztó politikus van, mint Fico.
máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ide vezet a gyűlölet politika.

Fico egész politikai karrierjét a gyűlölet politikára építette.

Amikor abból volt haszna,akkor éppen magyar gyűlölő is volt.

Oroszbarát,Eu ellenes


Oszd meg és uralkodj, különböző társadalmi csoportokat egymásnak ugrasztott állandóan, hogy abból önmaga számára politikai tőkét kovácsoljon.


Persze sajnálom,és jobbulást neki.

És igen mélységesen elítélem az erőszak minden formáját.


De ezt Fico saját magának köszönheti.

Ide vezetett a gyűlölet politikája

máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 FideszService ***** válasza:
18%
Nehéz megmondani, mindenesetre szörnyű látni, hogy Sorosék idáig jutottak, hogy már bérgyilkosokat szabadítanak rá a nem háborúpárti államfőkre. Én félek attól, hogy ide is bejut egy ilyen. Én a Orbán Viktor miniszterelnök úr helyében most nagyon megfontolnám, hogy hova megyek. Persze fontos az utcán lenni, embereket felvilágosítani, de ez ilyen veszélyeket hordoz magában. Remélem, hogy nagyon alaposan vigyáznak a mi miniszterelnök urunkra. Ficonak jobbulást!
máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
#6 :D:D:D:D Nálad végképp lehúzták a rolót odabent.
máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MDaniel98 ***** válasza:
60%
Hacsak nem repülnek rá az autoriter vezetőkre sorban, akkor itt szerintem "megállunk".
máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Darius- ***** válasza:
0%
Ukránok vagy szövetségeseik állnak mögötte. Ahogyan a moszkvai terrortámadás mögött is.
máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elszigezelt eset volt, de a politikai hergelés minden nyugatias demokráciában jelen van és erősödik. Így egyre több politikai töltetű erőszakcselekményre számíthatunk.
máj. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!