Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megáll-e Oroszország, ha...

Megáll-e Oroszország, ha legyőzi Ukrajnát?

Figyelt kérdés

Megáll-e Oroszország, ha legyőzi Ukrajnát?


– tette fel ezután a kérdést Orbán Viktor, majd azt mondta, hogy ezt sokan vitatják.



máj. 24. 08:59
A kérdező szavazást indított:
Да.
Nem. Elfoglalja Európát is
Nem érdekel vagy nem tudom
16 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Remélem, hogy igen.
máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Azt nem tudom, hogy mi fog történni, azt tudom, hogy mi van most, hogy most mi történik:

jelen pillanatig a ruszkik azok, akik egyre jobban és intezivebben fenyegetnek katonai fellépéssekkel az EU országai ellen.

Medvegyev, de már Putyin is nyilatkozott ilyeneket.

Jelenleg a Baltikumon történnek egyre nyiltabb provokációk, migránsokkal és határátlépésekkel és proxy támadásokkal, ami egyre többeket emlékeztet arra, ami az ukránokkal történt a nemolyanhlye háborújuk előtt.


Azt is pontosan lehet tudni, hogy a háborút megelőzően Putyin volt az, aki a 97 előtti NATO határok visszaállitását követelte, vagyis, hogy a közép-európai országok lépjenek ki a NATO-ból és azt is Putyin iratta bele a ruszkik alkotmányába, hogy a szovjet területek visszaszerzésére kell törekedni.


Nem lennék, most szerver a magyar külügyminisztériumban.

máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem a kívánságot kérdezem, hanem a realitást. Te mit gondolsz?
máj. 24. 09:10
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Krímnél megállt? Ott is azt mondta hogy megáll.
máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
4# Nincs realitás, egy őrült diktátor van.
máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Fsms ***** válasza:
83%

Sajnos ahhoz, h megtámadjanak az oroszok egy másik államot vagy meg kérjek fehér oroszokat , ha támadjanak valakit, van esély. Ha kiterjed a konfliktus az puttlernek segít.

Szerintem ehhez nem szükséges legyőzni Ukrajnát. Pont amiatt támadhatnak meg az oroszok másokat , h nem tudják legyőzni Ukrajnát.

máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem megáll, legalábbis Európa felé nem fog tovább menni, mert csak az ukránok szívatták őket ebből az irányból már régóta, és amúgy is erős gazdasági kapcsolat is van az EU és Oroszország között, amit nem éri meg kockáztatni.

A régi szovjet államok felé még mehet, ha onnan is van valami konfliktus.

máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha nem állna meg és visszafoglalná Kelet-európát, akkor max visszajön a kommunista legvidámabb barakk. Állami lesz minden. Mindenkinek lesz munkája. Szinte nem lesz hajléktalanság. Max annyi hogy az LMBTQ nem lesz az arcunkba nyomva. Én ki tudnék egyezni evvel
máj. 24. 09:20
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Az biztos, meg az is, hogy azzal a maradék nem kormánypárti embert is örökre el fogja vesziteni ez az ország.

Voltak már itt úgy jó 50 évig, pár kiváltságos embert leszámitva, senki sem szerette őket.

máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

8# Most is az államé minden, most is szegénység van, most is buták az emberek.


Jó helyen vagy ezek szerint.

máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!