Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mekkora beleszólása van a...

Mekkora beleszólása van a Pápának a világpolitikába?

Figyelt kérdés
Gondolom ideológiailag csak olyan vallásos országokat tud befolyásolni, mint Olaszország, Málta, és kisebb tekintetben az USA, viszont azt hallottam, hogy még manapság is elég vagyonos a katolikus egyház, mint a középkorban. Ezzel a sok pénzzel mit csinálnak, és hová lesz a világpiacon?
2010. nov. 9. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%
Baracsi Attila.:Szerintem a pápaságot,akárcsak a kereszténységet jobb lenne végre a történelem szemétdombján látni,a judaizmussal,az iszlámmal,a fasizmussal,a kommunizmussal,ezzel a mai kapitalizmussal,egyetemben,ami ma itt(-is) van!Teljesen felesleges intézmény-szervezet,énnekem erkölcsileg is egyenlő a nullával az egész.Ezek ami vagyont összeraboltak-harácsoltak,azzal sok szegény éhező gyereket lehetne évekig-évtizedekig jóllakatni nap mint nap. Különben is,milyen alapon pattog nekem erkölcsről egy olyan avítt,és elavult eszmékben utazó szervezet,amely csak pusztán a vagyonért,s a hatalomért tiltja a szexet,s cölibátusra "kényszeríti" papjait,miközben egymást érik a pedofil botrányok,és más szexuális bűncselekmények,melyeket már bizonyítottan papok követtek el,amúgy is van-lenne még a Vatikánnak bőven mit takargatnia a múltjából!!
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha megkérhetlek, kedves Baracsi Attila, az ilyen kirohanásaidtól, mint amit mailban küldtél, kímélj meg!

Nem vagyok kíváncsi az ilyen elvakultságtól csöpögő uszításokra.

Köszönöm

2010. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Genica válasza:

Hát, kb. ennyire...


[link]

2013. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!