Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vannak politikai okai annak...

Vannak politikai okai annak hogy nem léteznek olyan belső nézetes (FPS) PC-játékok, amiben iraki/afgán gerillákkal lehet az amerikai megszállók ellen küzdeni, vagy a második világháborúban egy német katonával a szövetségesek ellen?

Figyelt kérdés
Mert egymillió arab terrorista, illetve német katona gyilkolászós játék létezik, de ezek fordítottjairól egyről sem tudok.
2010. nov. 22. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

mert annak nincs akkora piaca.

tegyük fel, hogy csinálnak ilyet, ki tudná megvenni pl. Irakban?

2010. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van.

A Battlefield-ekben játszhatsz mindkét oldalon.

Az 1942-ben német oldalon, a Vietnam-ban vietkong oldalon, a 2-ben arab oldalon.

A Counter Strke-okban és küzdhetsz a terroristák oldalán.


Hogy történettel is rendelkezőt miért nem csinálnak, azt én sem tudom. Biztosra veszem, hogy politika van a dologban.


Pedig ez egy teljesen kihasználatlan szegmense volna a játékiparnak, ahol még lehetne eredetit alkotni.

2010. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert nem tudnád reklámozni sehol :)


"Öld meg az elnyomó amerikai katonákat! Szabadítsd fel a sivatagot!" Na most ezt képzeld el egy plakáton Amerikában :)

2010. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan számítógépes játék, ahol csak a németekkel lehet lenni, az "Afrika Korps vs. Desert Rats", bár ez stratégiai játék.


Egyik ismerősöm - aki volt Szíriában, ha jól emlékszem - mondta, hogy ott gerillákkal mész az észak-amerikai hadsereg ellen.Egy ottani internetkávézóban látta, hogy egy serdülő ilyen játékkal játszik, de ebben persze arab betűk voltak.

2010. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát elvétve lehet találni egyet-egyet. Az Afrika Korps elején pl. tényleg a németekkel vagy, de az inkább történelmi hadjárat, mert Tobruk elfoglalása után már a briteket parancsnokolod.

De gondolom mivel az amcsik csinálják majdnem az összes ilyen játékot, csak nem gyártanak olyat, ahol a saját katonáikat kell irtani. Afrika Korpsban is csak azért lehet szerintem a németekkel menni storyban, mert az amcsik nem harcoltak a sivatagban, csak a fáklya hadműveletnél, de akkor már velük vagy.

2010. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nácik oldalán ne is lehessen harcolni, mert olyan szörnyűségeket követtek el, amelyek miatt én pl. nem tudnék jó érzéssel játszani még egy számítógépes játékot sem egy német katona karakterével.


Arab terroristák, gerillák? Mi egy szövetségi rendszer részesei vagyunk, és a "másik oldalon", vagyis a NATO oldalán állunk. Nem lehet csodálkozni azon, hogy ahogy Amerikában, úgy nálunk se népszerűsítik azt, hogy terroristákkal játsszunk.

Te tényleg egy olyan játékot akarsz, ahol saját magadat kell felrobbantgatni? Unalmas lenne...

Politikai okok? Én inkább úgy mondanám, a józan ész diktálja, hogy ne legyenek ilyen játékok (v.csak kevés).

2011. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Medal of Honor 2010 multiplayer
2012. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!