Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez a mostani...

Szerintetek ez a mostani koreai válság vezet (het) egy újabb világháborúhoz? Ha igen, ki, melyik oldalon lesznek benne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

rengeteg ilyen kérdés volt már -.-

amúgy nem!

2010. nov. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mi nagy valószínűséggel a NATO oldalon kezdünk és utána állunk át az ellenséghez.
2010. nov. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez hanyadik ilyen jellegű kérdés az utóbbi pár napban?!
2010. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, vezethet még akár világháborúhoz is...
2010. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vezethet háborúhoz, de inkább afféle Hidegháborúhoz, amiben Észak-Korea oldalára fognak állni olyan országok is, akik így akarnak tűntetni az USA és a Nyugat ellen.
2010. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd az utókor megmondja.
2010. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, akkora háború lesz belőle, hogy intergalaktikus méreteket ölt. Nesze, most örülsz?
2010. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért várják annyira sokan egy újabb világháború kitörését. Az valami jó dolog vagy mi?.
2010. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Én nem értem miért várják annyira sokan egy újabb világháború kitörését. Az valami jó dolog vagy mi?."


Rengeteg probléma van a mai világgal. Egy világháború jelentős mértékű káoszt kavarna, és fenekestűl felforgatná az egész világot. Talán valami jó is kisülhet végeredményül.

2010. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerinted a világháborút valaki várja? Eszedbe se jut, hogy esetleg félek tőle? Szeretném, a gyerekeimet békében felnevelni!És nem vagyok egyedül vele, ha ez a kérdés másokat is érdekel. Aki unja, ne válaszoljon! Ha valaki van olyan jártas a külpolitikában, hogy el tudja mondani, melyik nagyhatalom melyik oldalon áll(na),akkor legyen olyan kedves és írja meg nekem, hadd okuljak. A fanyalgóknak pedig minden jót és sok szerencsét más kérdéseknél!
2010. nov. 25. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!