Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi van most Koreában? Mi ez a...

Mi van most Koreában? Mi ez a hirtelen támadt érdeklődés? Szerintetek lesz valami, vagy megint csak pár hétig ezen csámcsog a sajtó meg a politika, aztán megint elfelejtődik?

Figyelt kérdés
Az észak-koreaiak Dél-Korea elleni rakétatámadásáról hallottam, mielőtt félreértenétek, de ez ott szinte mindennapos. Nem értem, miért kell ennyire felfújni. Vagy tényleg valami nagyobb van készülőben?
2010. dec. 8. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nostredamus háborút igért,most november-december környékére,ha jól tom a 3.világháborút jósolta,ajóslat szerint ázsiában fog kitörni.Remélem nem lesz igaza,de kicsit tartok ettől a koreai helyzettől,jó lenne már ha lenyugodnának.De szerintem nem lesz semmi.Legalábbis bízom benne.
2010. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Nostredamus jóslata mindig olyanok, hogy utólag bármit bele lehet magyarázni. Direkt így alkotta meg őket és ezért jönnek be mindig.


Ha tévednék, akkor jön a 3. világháború. Ha nekem van igazam, jössz egy sörrel.

2010. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Észak-Korea diktatórikus állam,és kiszámíthatatlanok a lépései. Lehet,hogy csak az erejét akarja fitogtatni,de lehet,hogy beveti az atomot is. Ezért a nagy érdeklődés.
2010. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Nostradamus jóslatairól csak annyit, hogy összesen - ha jól emlékszem - csak 7-8 konkrét dátum, időpont található a jóslataiban. Ezek közül is a legutolsó 1999 augusztusa, amikoris napfogyatkozás volt tapasztalható.


Szóval nem tudom, hogy honnan veszik ezt a 2010 november-decemberi jóslatot, mert értelmes ember lévén én legalább gondolkodok ésutánajárok, mielőtt elhinnék mindenféle baromságot.

2010. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már el is van felejtődve. Úgyátom.
2010. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csatlakozom az utolsóhoz, úgy tűnik, ez is lecsengett

a konfliktust most (is) Dél provokálta, csak erről szívesen elfeledkezik mindenki

2010. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A világvége érdeklődés hiányában elmarad. :D


Miért is provokálta Dél? Az amerikai-dél-koreai hadgyakorlat miatt? Azok 1953 óta szinte folyamatosan mennek. Északon már hozzászokhattak volna. Amúgy meg normális emberek között erre nem az a válasz, hogy civilekre lövöldözünk.

Nem akarok védeni senkit. Lehet, hogy Dél provokálta, lehet hogy nem. Csak annyit mondok, hogy ez a kis incidens, ami arrafelé egyáltalán nem ritka, szerintem irreálisan nagy sajtónyilvánosságot kapott. Vagy tévedek, és van valami oka, amiért ennyire felkapták?

Az Észak-Korea kiszámíthatatlansága érvben lehet valami amúgy

2010. dec. 9. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem 3 vh biztos nem lesz, és igen ahogy írtad csak felfújják
2010. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csak mi hisszik hogy lesz

szerintem még azok se tudják hogy mi lesz, akik elkezdik

2010. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*hisszük
2010. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!