Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajnának van atomfegyvere?

Ukrajnának van atomfegyvere?

Figyelt kérdés
mert ugye régen volt, én nem hiszem el, hogy ne lenne.
2011. jan. 6. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy van.
2011. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
régen se volt :D
2011. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de volt, lásd wiki, start1:



"Belarus, Kazakhstan and Ukraine have disposed of all their nuclear weapons or transferred them to Russia..."

2011. jan. 6. 19:23
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Volt atomfegyvere, nem is kevés. Úgy tudom, hogy ma a harmadik legnagyobb atomhatalom lenne, de az oroszok visszakövetelték a rakétákat, mikor felbomlott a cccp
2011. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Nincs. Sok maradt a területükön, miután felbomlott a Szovjetunió, viszont azokat vissza kellett adniuk Oroszországnak.


Olyat meg ne képzelj, hogy titokban megtartották párat, mintha azt csak úgy lehetne, mint egy filmben.

2011. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem LOLfail! :D

Amit te bemásoltál, az a mondat azt jelenti, hogy a poszt-szovjet államok visszaadták az összes fegyvert Oroszországnak.

A kérdésre a válasz pedig: Nincs. Éppen az általad bemásolt wiki cikkben az indokokat is megtalálod talán.

2011. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudok angolul, tudom mit másoltam be, bár a teljes cikket nem olvastam el. Arra akartam rákérdezni igazából, hogy meg tudná-e csinálni a kormány, hogy titokban mégiscsak megtart egyet-kettőt magának. (igen, mint egy filmben :D )
2011. jan. 6. 20:31
 8/13 BlackSword ***** válasza:
És mégis mit kezdene vele??? Kiállítaná egy múzeumba??? Azért egy atomfegyver nem egy 86-os gránát, hogy csak úgy ki lehessen lőni egy csőből...
2011. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát fene tudja mi felé halad a világ. De még mindig jobb, hogy van (csak senki sem tud róla), mint hogy nincs.

Látod Irán, É-Korea mekkora erőfeszítéseket tesz, hogy csináljon magának, az ukránoknak meg csak annyit kellett volna tenniük, hogy véletlenül "elkallódik" néhány. :D

2011. jan. 6. 22:47
 10/13 anonim ***** válasza:

"hogy véletlenül "elkallódik" néhány. "


ugy ezt te sem gondolod komolyan? a fél világ odatódult volna "segíteni" keresni.

2011. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!