Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hiszik azt sokan hogy...

Miért hiszik azt sokan hogy aki Amerika ellenes az csak irigységből beszél?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon megfigyeltem hogy millio ilyen kérdés van,ami amerikával kapcsolatos vagy ellene szól,vagy valaki arról beszél hogy egy nagy butitás ami náluk folyik,akkor már egyből azt hiszik sokan hogy az illető irigykedik.

Nem értem hogy miért ne lehetne meg valakinek a véleménye egy adott országról?!Sokak szemét igenis szúrja amit ők csinálnak.De most én kérdezem azokat akik nem voltak még ott,akkor ők miért védik?


2011. jan. 26. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem képesek átlátni a dolgokat. Nem kísérik figyelemmel a nemzetközi politikát. Vagy csak elvakultak.
2011. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Mert ez az igazság. Semmi baja nem lenne sem Amerikával, sem Nyugat-Európával, ha olyan életszínvonalon élne, mint az ottani emberek.
2011. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vagyok se Amerika, se Nyugat-Európa ellenes, csupán azt akarom, hogy az amerikai és a nyugat-európai kultúra maradjon Amerikában és Nyugat-Európában, nempedig ide törjön befele. Mi maradjunk meg kelet-európainak.
2011. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

"Mert ez az igazság"


Nem, nem ez.

2011. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért hiszik azt sokan hogy aki Amerika ellenes az csak irigységből beszél?"


Ezt nem "sokan" hiszik így, hanem azok, akik nagyon szeretik az USA-t, és el sem tudják képzelni, hogy az valamilyen szempontból lehet nem "number one".


"valaki arról beszél hogy egy nagy butitás ami náluk folyik"


Ez pl. pont egy hülye érv egy olyan országgal szemben, ahol a világ legerősebb felsőoktatási rendszere működik. Butítás is biztos van, de "nem jellemző", ahogy Vágó István mondta volna.


"Nem értem hogy miért ne lehetne meg valakinek a véleménye egy adott országról?"


Akkor meg fogadd el, hogy némelyek istenítik az USA-t. Én sem értem, miért, de fogadd el, hogy ez van.

2011. jan. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!