Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy már bombázzák is (! ) a líbiai tüntetőket?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 21. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyen, ha jól tudom, nálunk is volt 56-ban, a MiG-ek géppuskázták a tüntetőket.
2011. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
miféle MIGek? mikor?
2011. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Walter jól mondhatja, már akkor is voltak MiG-ek bőven. de nem ez a téma.
2011. febr. 21. 22:03
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Líbia keményebb dió lesz.Mert ott van olaj nagyobb a tét és nagyon kemény a helyi kasztrendszer.Sokkal vérengzőbbek mint Tunézia vagy Egyiptom.Kadhafitól és a fiaitól bármi kitelik.Nagy esély van egy elhúzódó polgárháborúra is.

De ami biztos , h ha azt hiszik , h egyik napról a másikra javulni fog az életszínvonal csak attól , h elüldözik a zsarnokokat akkor tévednek.Ez pedig kivándorlók millióival fenyegeti Európát.

2011. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Walter Sobchak válasza:


Ilyen, ha jól tudom, nálunk is volt 56-ban, a MiG-ek géppuskázták a tüntetőket"


Na ez azért már marhaság!Egyszer nem igaz, másodszor én tudom mikor jött ki a Gorkiji gyárból az első tíz MIG 21-es, 1959 szeptemberében. A gyár neve 21-es volt, innen kapta a gép a nevét.Magyar légtérben 1962-ben repült MIG először.

2011. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen le vagyok döbbenve, bár ahogy írta is valaki, én is tudtam, hogy Kadhafi a legvéresebb diktátor a térségben, és olyan mint Ceausescu volt, bármire képes a saját népével szemben. Itt most egy totális polgárháború lesz, csak abban reménykedhetünk, hogy a hadsereg is kihátrál, és viszonylag hamar sikerül legyőzni ezt az őrültet. És Líbiának lesz a legnagyobb hatása az egész arab világra is. Ha itt dől a dolog, akkor máshol sem fog tudni senki ellenállni. Az arab világ újrarendeződésével pedig egy teljesen új erőviszony jöhet létre, ami ránk nézve fenyegető is lehet.
2011. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

"Na ez azért már marhaság!Egyszer nem igaz, másodszor én tudom mikor jött ki a Gorkiji gyárból az első tíz MIG 21-es, 1959 szeptemberében."


Először is hülye vagy, mert elfeledkezel az ötvenes évek elején kapott magyar MiG-15-ösökrőlm ásrészt balf*sz is vagy, mert úgy próbálsz okoskodni, hogy közbe nem tudsz semmit, mert a MiGek nem a 21-el kezdődtek, hanem a MiG-1-el még 1940-ben. És nekünk a 21 előtt még volt 19-esünk, 17-esünk meg 15-ösünk.

2011. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Cseauseszku amatőr kéjenc volt Kadhafihoz képest. Kadhafi már most beszólt, ha nem áll mellé az EU akkor nem fogja visszatartani a kivándorolni szándékozókat.Kadhafi szemrebbenés nélkül fordított hátat az egész világnak 30 évre ami akkor enyhült némileg amikor a 2001es támadás után közreműködött az amerikaiakkal valamelyest.Kadhafit női testőrség védi és egy ukrán nőci a közvetlen titkárnője.
2011. febr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés az, hogy a hadsereg mennyire van mellette, illetve ellene.

Amennyiben nem kívánják eltávolítani, elég, ha egy viszonylag kis része vesz csak részt a "rendcsinálásban", és Kadhafi megörzi hatalmát.

2011. febr. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

OFF: Walter Sobchak skizofrén?


ON: nagyon elfajult a helyzet Líbiában, és közbe kéne lépnie a NATO-nak, mielőtt Dél-Európát elözönlik az Észak-Afrikai menekültek.

2011. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!