Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A többi arab országban mi a...

A többi arab országban mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Az olajtermelő országokra gondolok, Szaúd-Arábiára, az öböl országokra és Iránra. Várható ott is konfliktus az országokon belül? És Líbia miatt, miért emelkedik az olajár, amikor ők csak a világ kőolaj kitermelésének 2%-át teszik ki.
2011. febr. 25. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szaúd Arábiánál nem hiszem
2011. febr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A többi arab ország rendben van.
2011. febr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


ezek szerint nem hinném, hogy ott is minden rendben van...

2011. febr. 28. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés kedves kérdező!

Én is kérdeznék!

Miért riogatja a sajtó a magyar népet, hogy Líbia miatt akár 400 ft-ra is emelkedhet a benya literje nálunk???

Mikoözben az oroszoktól hozzuk be az olajat?!Na?

2011. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lesz is annyi, elöző héten 5,7%-kal emelkedett a benzin ára, és, hogy a viharba ne hajtaná be ezt az áremelkedést a mol rajtunk...

[link]


Ezt én sem értem, gondoltam a tőzsdére, hogy az miatt, de olvasom, hogy itt pl 120 dollár egy hordó, ott 110, szóval ezt én sem értem.

Úgy látszik tényleg meg kell csináltatni az autót gázosra, vagy megtanítani az autómat biciklizni :)

2011. márc. 1. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!