Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerbia EU tagállam?

Szerbia EU tagállam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha lejárt az útlevelem,csak egy nagyon picit beengednek az országba? Nem akarok km-eket menni,csak éppen hogy az első boltig :))
2011. márc. 5. 20:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem Eu tagország, és lejárt útlevéllel szerintem nem engednek be, nem véletlenül van az érvényességi idő.
2011. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy picit beengednek! VAgy beengednek, vagy nem, de lejárt útlevéllen nem fognak ki se engedni a mieink!
2011. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem EU tagállam, és lejárt útlevéllel nincs bemenet. Viszont az milyen durva lenne, ha csak egy picit ugrottál volna be Szerbiába, az első boltig, és mire visszaérnél a határra, már lejárna az útleveled :D Ezek után nem engednének vissza, akkor mit csinálnál? Honnan lenne új útleveled? :D
2011. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem EU tagállam, de itt mondták egyesek, hogy nem kérnek útlevelet, elég oda a személyi igazolvány is.
2011. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég a személyi igazolvány. Azt nem tudom, hogy formai kitétel van-e? Azaz a régi fajta szig is megfelel nekik, vagy elvárják a kártyát?
2011. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2011. márc. 7. 19:13
 8/8 anonim válasza:
én tavaly voltam szerbiában 2011 februárban, és kártyaszerű személyivel bemehettem
2012. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!