Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Szváziföld és Burundi...

Ha Szváziföld és Burundi között kitörne a háború abból szerintetek lehet III. Világháború? Vetnének be atomfegyvert?

Figyelt kérdés
Nagyon félek!
2011. márc. 20. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

@Walter Sobchak:


Jól értem, hogy ez a hasonló kérdések kiparodizálása? ;)

2011. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Meg fogsz dögleni, Walter, szóval jogos a rettegésed, Kaliforniát már elérte a japán sugárzó atomfelhő, most mutánsok, ghoulok, és pár fosztogató uralja az egész államot, és a menedéklakó még meg sem született. Észak-korea fogja majd amúgy ledobni az atomot.
2011. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelmű, Nostredamus is megjósolta, hogy jön majd egy Ember Kuvukiföldről(ez nyílvánvaló Szvázifüld) és halált hoz Burgundiára(ez meg Burundi lesz) és aztán a világra
2011. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Jól értem, hogy ez a hasonló kérdések kiparodizálása? ;)"


Nem értem miről beszélsz, alig egy pár ilyen kérdés volt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=73&keres..

2011. márc. 20. 13:33
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát mivel nem határosak, egy-egy interkontinentális ballisztikus rakétát fognak bevetni, ám olyan kicsi mindkét ország, hogy amint becsapódnak a rakéták, meg is szűnnek létezni. Mindez olyan gyorsan fog történni, hogy észre se veszi senki, csak egy furcsa pukkanást fognak hallani.
2011. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne. De atomfegyvert nem vetnének be.
2011. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

igazából Cthulhu miatt fog kitörni


[link]

2011. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
És ha vége a háborúnak, elcsatolnak pár területet Magyarországtól, csak úgy megszokásból? :D
2011. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a konfliktusnak a híre szerintem a híradóban az "Indiában felborult egy busz" című hír után kapna csak helyet.

Lehet hogy atomfegyvert bevetnének, vagy ezen csak nevetnének.

2011. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szváziföld és Burundi...ne viccelj már :D

Burundi a világ legszegényebb országa, sokkal nem marad el tőle Szváziföld se. És majd pont nekik van atombombájuk :D xD

Amúgy szerintem még a tv-be sem kerülnének be ezzel, max annyit mondanának róluk hogy Dél-Afrikában egymásnak esett két törzs és ennyi :D

2011. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!