Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen jogon avatkoznak bele...

Milyen jogon avatkoznak bele az USA és szövetségesei Líbia "ügyeibe"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Az ártatlan emberek védelme miatt egyébként valójában van egy csomó rakétályuk meg bombályuk ez egy tökéletes alkalom hogy elövöldözzék nagyon sok pénz van ebben.
2011. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
bocsi a lyuk meg lehet hogy juk de nem vagyok benne biztos csak érettségiztem:(
2011. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerződésük van, nem?
2011. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert az ENSZ felszólalt az ártatlan emberek védelme érdekében. Addig nem szólt bele a Líbiai eseményekbe senki míg nem kezdtek el drasztikus intézkedéseket hozni Líbiában a tüntetések letörése érdekében.
2011. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

16:54: leérettségiztél? Uram atyám...


A világ olajtermelésének 2%-a kiesett.. ez felbolygatta a tőzsdét, és az egész energiapiacot, amit most meguntak, és odamentek tüzijátékozni. Így persze az új kormánnyal is jóban lesznek, akik aztán kedvezményeket adnak nekik. Vagy, ha nem, sz*rrá lövik azt is.

2011. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert kinyírtak egy csomó embert,és ezt nem szabad akkor sem,ha lázadoznak!
2011. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Kő az olaj.
2011. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én az Iraki és az Afganisztáni háborúval nem értek egyet, sőt szerintem a Vietnámi háború is igazságtalan volt. De Líbia ügyeibe igenis avatkozzon bele vagy az EU, vagy az USA, mert ott bizony tényleg egy diktátort kell leverni, és tényleg tízezrek halnak meg. Csak utána nehogy USA bábkormány legyen ott......
2011. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Az USA a világ legnagyobb mészárosa, ők mindenhol ott vannak ahol gyilkolni, fosztogatni lehet. Mért épp ebből maradna ki?
2011. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Le az USÁ-val! Állandóan basáskodni akarnak a világ felett, miközben jófiúnak állítják be magukat!
2011. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!