Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Szlovákia letartóztatná azokat a magyar politikusokat, akik a földjükre lépnek, mert "Magyarország nem ismeri el Trianont"?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 4. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ezt csak egy már VISSZAVONULT szlovák politikus mondja. Nem tudsz olvasni, vagy csak provokálni próbálsz?
2011. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy visszavonult politikus, akinek még mindig nagyon sokat adnak a véleményére.
2011. ápr. 4. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Provokálni próbál. Nem sikerült :P (Többi válaszoló: ugye nem?)
2011. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy FankaDeli fogalmaz:

"Ahol apám született, ott én k@rva magyar vagyok,

és erről nem a nép tehet, a képviselők sz@rok"


Íme, egy példa...

2011. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A tótok kisebbségi komplexusának egy újabb megnyilvánulása. Nem nagyon lehet mást várni sajnos tőlük.
2011. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
mi az a szlovákia?
2011. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Vulgárisan még,hogyha nem is ő mondta:


"Hát ki a f.szom az a Ján Slota...


Óóóóóóóó egy...."

2011. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Magát a szöveget nem is kommentálnám, nem vártam mást tőlük, kisebbségi komplexusban szenvedő ország, mely a lelke mélyén tisztában van vele, hogy ajándékba kaptak egy darabot Magyarországból, pedig egyáltalán nem szolgáltak rá. Ez még csak hagyján, megszoktuk már, hogy egyes szlovákiai politikusok illetve volt politikusok provokálják Magyarországot és a magyar embereket (csak aztán nehogy felébredjen az alvó oroszlán ;)), de ráadásul a cikk tele van hazugságokkal. Például az nem igaz, hogy Magyarország nem ismeri el a trianoni határokat (sajnos) és tudtommal (de valaki cáfoljon meg ha nem így) egyetlen Jobbikos politikus sem mondta még, hogy a Jobbik nem ismeri el a jelenlegi határokat. Az igaz, hogy olyat mondtak, hogy ha lehetőségük lenne rá, akkor változtatnának rajta, de ez nem azt jelenti, hogy a maiakat nem ismerik el jelenleg.
2011. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, jobbára Toroczkai szokta mondogatni, hogy "a gúnyhatár".
2011. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!