Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit lehetne mondani jelenleg...

Mit lehetne mondani jelenleg az Európai Unió energiapolitikájáról? Sikeres?

Figyelt kérdés
Házidogát írok, még a véleményem előtt ki akarom fejteni, hogy sikeres-e jelenleg az energiapolitika, de nem tudom, hol találhatnék kritikát. Link is jó lesz, bármi.
2011. ápr. 23. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nagyjából azt, hogy úgy szar, ahogy van...meg lehet nézni az energiaárak alakulásán. Ha jó volna, nem kerülne ennyibe.
2011. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, én is így gondolom. Legalább is amennyit eddig olvastam róla, nem látok túl sok jót. Na, azért köszi választ. :)
2011. ápr. 23. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, miért nem fejlesztik tovább a fúziós erőművet. Vagy azt a világhírű magyar találmányt, a tér-erőművet. Máris lenne olcsó energia, csakhogy a nagykutyáknak érthető módon nem érdeke hogy ezek megjelenjenek a piacon. Ki a fenének kéne drágán az energia, ha hozzájuthat olcsón egy tér-energiafejlesztővel?

És még vajon hány olyan találmány van, amit a gazdasági érdekeket féltő gerinctelen nyomorultak nem használnak...amíg van szénkészlet, addig marad a hagyományos,méregdrága energia-előállítás. Ebből szép házidogát lehetne kerekíteni szerintem.

2011. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!