Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európa miért engedte be a sok...

Európa miért engedte be a sok afrikait, muszlimot mindenféle alkalmatossági vizsga, európai erkölcsökre oktatás, naturalizáló tanfolyam nélkül, akik miatt most olyan elit országokban, mint Svédország egyre gettóbb életkörülmények vannak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert pl. Svédországban azokat a munkákat végzik el, amit a svédek nem nagyon (takarítók, buszsofőrök, raktárosok). De pont emiatt engedik be a magyarokat is alkalmatossági vizsga, svéd munkamorálra oktatás, naturalizáció tanfolyam nélkül.
2011. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, ha értelmes Európában élnénk, akkor egyáltalán nem engednénk be semmiféle idegent, még az általad felsorolt feltételek mellett sem.

Egyszerűen nem idevalók és kész. Ezen nincs mit szépíteni.


Az hogy beengedjük őket vigyorogva és hurrázva nekik, csak arra enged következtetni, hogy itt valami nagyon elromlott a fejekben.

Vagy a másik, hogy Európa vezetőinek a fejében nagyon is helyén vannak a dolgok és terveik vannak azzal, hogy gettó lesz Európából.


Lehet választani a lehetőségek közül.

2011. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert hülyék voltak,és vagyunk mi is.Kezdjük a kinaiakkal.Élnek mint hal a vizben,(mert csóri kinait én még nem nagyon láttam)szipolyozzák a magyart a saját hazájában,lenne egy pár történetem.Aztán követik őket az arabok,a sefteléssel,valutázással,meg ki tudja még mit csinálnak,legalábbis a java része.Ha rajtam múlna küldeném őket szépen hazafelé,ahonnan jöttek.Van baj itt elég nélkülük is.
2011. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 hollófernyiges ***** válasza:
88%
Ja, az angolok is kezdhetnék azzal hogy hazazavarják a sok kelet-európai meg balkáni magyart meg lengyelt akik csak eeveszik a munkát a jó britek elől.
2011. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként higgyétek el, hogy azokban az országokban, ahol a bevándorlók nagy része van, nem látják olyan tragikusnak a helyzetet. Svédországban például az emberek többsége szerint a bevándorlás Svédország javát szolgálja és valóban, sok migráns hátterű ember van, akik teljesen alkalmazkodtak és svédként viselkednek, csak pl sötétebb a bőrük. Persze vannak olyan elemek, akiknek a viselkedése leginkább a cigányokéra emlékeztet, de a Svédországba bevándorlók többsége sokkal többre viszi, mint a mi cigóink.
2011. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Afrika miért engedte be a sok európai, gyarmatosítót mindenféle alkalmatossági vizsga, afrikai erkölcsökre oktatás, naturalizáló tanfolyam nélkül, akik miatt most olyan békés országokban, mint amilyenek az afrikai országok voltak, egyre polgárháborúsabb életkörülmények vannak?
2011. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Afrika miért engedte be a sok európai, gyarmatosítót mindenféle alkalmatossági vizsga, afrikai erkölcsökre oktatás, naturalizáló tanfolyam nélkül, akik miatt most olyan békés országokban, mint amilyenek az afrikai országok voltak, egyre polgárháborúsabb életkörülmények vannak?"


Gyenge próbálkozás, te idegenszívú!

2011. máj. 11. 14:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt leírnám a véleményem előre leszögezném, hogy nem vagyok sem hazaáruló, sem zsidó, sem cigány...ellenkezőleg, nacionalista vagyok, de ésszel. És magyar szemmel nézem a dolgokat, nem pedig francia-brit-indoárja-anyámkínja szemszögből.


1. Ha mi hőbörgünk a román, kínai, ukrán vendégmunkásokon akik elveszik előlünk a munkát, akkor a most Németországban, Ausztriában és Angliában dolgozó magyaroknak is tessék szépen hazajönni, mert ők ugyanúgy elveszik a munkát a britek, németek, osztrákok elől. A britek, osztrákok, németek szemében ne higgyétek, hogy nem ugyanolyan söpredéknek számítatok, mint amennyibe ti a kínaiakat és a többit veszitek.

2. Azon mindenki hőbörög, hogy mit keresnek Franciaországban, Angliában, Nyugat-Európában muszlimok és afrikaiak hada! Ez nagyon kétszínű dolog! Ugyanis azon senki nem hőbörög, hogy a 19. században, a gyarmatosítás korszakában mi a jó anyjuk kínját kerestek britek és franciák Afrikában és Arábiában? Mentek lopni, rabolni, harácsolni. Most csak visszakapják azt, ami jár. Ki sajnálja őket? Én nem.

3. Nem tudom mit sajnáljátok ezt az "Európát"? Magyarok vagyunk, nem németek, nem angolok, nem "árják", nekünk nem sok közünk van az ő dolgaikhoz és a nyomorukhoz! Mi nem gyarmatosítottunk senkit sem, ellenben velük. Mit kaptunk mindig a "nagy és dicső Európától"? Mit segítettek a tatár, török ellen? Mit segítettek '56-ban? Semmit, semmit, semmit. És ti ezt az "Európát" akarjátok megmenteni? Ezért aggódtok? Hányszor kell még, hogy ez az "Európa" belétek törölje a lábát? Kit érdekel "Európa"?

2011. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha az általád annyira utált Európa összeomlik, akkor Magyarország is megy vele együtt a süllyesztőbe, ugyanis akár tetszik akár nem, Magyarország kulturálisan és gazdaságilag is Nyugat-Európához kötődik a legjobban és nem mondjuk a rokon Kazahsztánhoz (szerencsére:)

Nem véletlenül az az érdekünk, hogy a német gazdaság is fejlődjön.

2011. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A fentebb vázolt okok miatt nincs is sok okom rá, hogy szeressem Európát.

A reakcióm nem gazdasági indokokra épült, egyedül csak arra, hogy hagyjuk már ezt az európai-testvériség maszlagot. Ők sosem tekintettek minket annak, legtöbbször még fehérnek sem (a franciák szemében még a századelőn is csak hun-tatárok voltunk).

2011. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!