Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon jobban járt volna a...

Vajon jobban járt volna a világ (köztük mi is), ha soha nem jön létre a Szovjetunió, a maga politikai rendszerével?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 13:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mitől vagy olyan biztos ebben?
2011. máj. 15. 14:21
 12/14 A kérdező kommentje:

'Akkoriban lényegesen jobb volt a lét és közbiztonság. Mindannyiunknak nagy veszteség lett volna, ha az a rendszer nem jön létre.'

Utolsónak üzenem: mint mondtam, lehet, hogy a szovjet uralom nélkül is meg lett volna a jó közbiztonság. A második kommentet pedig egy kicsit bővebben is kifejthetnéd. Milyen veszteségre gondolsz?

2011. máj. 15. 19:58
 13/14 anonim ***** válasza:

kedves Theroux!


Nem konkrétan a szovjet körülményekre gondoltam, hanem a kommunista hagyatékra, mely nélkül más lenne a világkép, ha Marx nem írja meg a könyvet és Lenin nem hozza köztudatba.

2011. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A 13:49-es nem fejtené ki egy kicsit bővebben a válaszát?

Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy éltetni tudja a szovjet rendszert 1000-rel, de érvelésre képtelen. Csak szeretném tudni, miért gondolja így.

2011. máj. 20. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!