Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valós veszély Európára nézve...

Valós veszély Európára nézve a muszlim bevándorlás? Mit gondoltok ezekről a cikkekről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. jún. 6. 17:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
40%

"De nem lesznek, ezt verd ki a fejedből. Miért nem elég neked, hogy téged boldoggá tesz az iszlám? Más, meg mást gondol. Kész."


Én muszlim vagyok, és hiszek abban, hogy mindenhol Iszlám lesz. Engem ez boldoggá tesz.


A muskátli marad, de a söröző mehet.

2011. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"hanem az iszlám kultúrkörből érkező antiszociális réteggel."


Nekem meg pont ezzel a humánum álcája mögé bújtatott élősködéssel, a férfiakat rabszolgaként kisemmiző, ingyenélőket a becsületesek rovására pártoló, fordított társadalomból van elegem.

2011. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
29%
Akinek az Iszlám radikalizmussal van baja(mint nekem is), az először a nyugati politikusok ellen lépjen fel!
2011. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Mert nem a tüneteket kell kezelni, hanem a magát a betegséget.
2011. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

"Ha túlsúlyba kerülnek az eredeti lakossággal szemben a többszörös születési ráta és a bevándorlás miatt, akkor még több muszlimot fog idevonzani a térség és még több gyerek fog napvilágot látni."


De fogd már fel, hogy a túlnépesedés nem az iszlám problémája. Akkor középafrika miért népesedik túl? Illetve kínában indiában miért születik elég gyerek? (Az más kérdés hogy kínában ugye van születésszabályozás igy azok nem népesednnek túl)

Ez egyrészt népekre másrészt társadalmi dolgokra vezethető vissza.

Itt a fejlett világban élő muszlimok nem szaporodnak túl, főleg akik önfenntartó családokat alkotnak.

2011. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

19:01 vagyok


23:54

érdekes, még pedig azért mert bármilyen meglepő is egyeseknek, a muszlimok sem értenek egyet mindenben. sőt, jelenleg magyaroszágon az a kevés muszlim aki van, szintén megosztott.


az "európai kultúra" meg egy fajta illúzió. már rég nem beszéli szinte senki sem a kelta nyelvet, vagy a velszit, sőt, az európai kultúra nyelvi és egyéb összetételében is fokozatosan bevándorló és beolvadó népek fontos szerepet játszottak, több hullámban mosódtak össze.


ráadásul az állítólagos demokrácia némely országokban különböző pontokban sérül. mint például büntetik ha nem hiszel a holokausztban, büntetik ha burkát hordasz... és így egységes európa sem igazán létezik, főképp azért sem, mert nehéz beismerni, de balkán-magyar-szlovák-lengyel országoktól keletre már kelet van. többnyire mentalitásban és kulturális gyökerekben is. olaszországot is talán ide lehetne még sorolni, de ezek kényes, egyéni besorolások.


09:16

igen, ezekről írtam. álszent dolog emberi jogokra hivatkozni ott, ahol célirányosan szegjük meg azokat


európa valóban így is kihal kulturálisan és genetikailag is. egyértelműen összefügg, de külön is erős jelenség. de ez mindig is így volt. az európai forradalmak embertöbbletet alkottak, aztán kirajzottunk a "gyarmatok" országaiba, most meg félünk tőlük, hogy azok bejönnek a mi hazánkba is... már amelyik nem tűnt el.


a gazdagabb és átlalában kulturáltabb emberek nagy része felveszi a "minőségi" életmódot. nagyobb igények, kevesebb ember. bárhonnan is származik. épp ez a mglepő, hogy kevesebb ember lesz de sokkal magasabb igények. lehet hogy pakisztánban jó dolog szamárgolni meg 10en is elférnek 30 nmes lakásban, de ahol kényelem van, fogyasztani kell. ráadásul valahol természetes is a szegény országokban hogy mennyiségi túlbiztosítással nevelik a gyerekeiket.


10:15

honnan tudod hogy nem zavarja?


nemzeti színház. ironikus, hogy annak is egy b.zi zsidó a vezetője. csodálkozunk, ha ez a művészet?


11:00

miért? ez az euroatlanti világ milyen alapokra épül? zsidópártolás, mérhetetlen álszentség és életképtelenség a kisebbségekkel szemben... lehet hogy pont ezért lepnek el minket a bevándorlók?

ateizmusra, vagy kereszténységre épül? szabadkőművességre? netán kommunizmusra?


miket produkált a muszlim világ a középkor óta?

[link]

válogasd ki a modern szavakat.

biztos vannak még más találmányok is, most nem keresek utána.


de az is lehet, hogy van köze ahhoz is, hogy az usanak sikerült kiirtani az őslakosokat és ellopni a kincseiket, földjüket, így volt elég nyersanyaguk hogy a vezető keleti tudósokat megvegyék.

ja igen a nyersanyag másik része európában landolt.

meg aztán az is jellemző hogy egy szegény, félreeső ország feltalálója sosem gazdagszik meg a tudásából. jellemzően valaki más hirtelen pont akkor feltalál valami hasonlót, néha az eredeti tudós hirtelen megbetegszik és elhuny.


a konzervativizmus sajnos azt kell mondanom jellemzőbb a kereszténységre. habár igazán ennek sem csak a valláshoz van köze.

például amerikában vallásszabadság jogán létrehoztak egy múzeumot ahol bemutatják hogy isten hogyan teremtette a dinoszauruszokat és ehhez hasonló dolgok.


fix idea? csupán azért mert 50-100 évvel előrébb tartanak egyes országok gazdasági helyzetükből vagy bármi másból adódóan, az iszlám a hibás? ne felejtsük el, hogy ku klux klán, hitler, sztálin 150-50 évre visszatekinthetően volt. mennyi ez? 1-2 emberélet?


13:04

engem is érdekelne

viszont aki azt válaszolja hogy nem bánná vagy örülne neki, arra számítsunk, hogy muszlim, vagy szimpatizáns. vagy leendő muszlim. :)

ha nem történik meg, én felteszem.


14:25

sajnos ebben van igazság. ebből eredendően vagy nagyon jó az iszlám, vagy valamilyen jó propaganda terjeszti. ha a másodikról van szó, jobb ellenpropaganda kell. csak valahogy 911 is felkeltette sokak érdeklődését, érdekes, állítólag pont azóta ugrott meg az iszlámra térők száma.


15:08

az utolsó bekezdés inkább egy be nem vallott félelem részedről. az más, hogy xy mit tart valószínűnek, de nem vagy látnok. volt pár meglepetés a történelem során.

2011. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
30%

"- A radikalizálódás fő gyökereit, a nyugati titkosszolgálat hozta létre.

Jelen helyzetben visszaesőben van, és a muzulmánok is kiközösítik őket. Nincs rá sok esély hogy megjelenjenek. "



Ahhoz képest ahol ők vannak többségben, ott is radikalizálódtak rendesen, hol egymást, hol a területeken élő kisebbségeket irtva, üldözve. Lásd pl. keresztény templomok felgyújtása. Ahol kisebbségben vannak, ott is.


Nagyon gyenge ez a mindenről mások tehetnek terelés. Hol van ilyenkor a kedvenc fordulatod, hogy 'mi muszlimok felvállaljuk, hogy ilyenek vagyunk'?


erről is a nyugati titkosszolgálatok tehetnek, mi?

Ne hazudozz, iszlamista, bár tudom, hogy a vallásod külön ezt a hitetlenekkel szemben megengedi, sőt támogatja.


----------------


- A saria vallásszabadságot vall. Tehát vallásszabadság csorbulása eleve kiesik(max a hit gyülekezetét korlátoznák, de azzal szinte mindenki jól járna).

A szólásszabadság nem csorbulna, hanem kiegészülne azzal, hogy már nem csak azt csukják le aki zsidózik, hanem azt is aki szidalmazza a Koránt, vagy Mohamedet.

De elve mind a kettő képtelenség addig, míg nincs a muzulmán lakosság többségben, és egységes állásponton. "


Azt sem csukják le, aki zsidózik, sőt elég elterjedt szokás, te is, és ah asonlúan elvakult hittesóid is rendre csinálják - szabadon.

Ellenben aki a Koránra rossz szót mer szólni, vagy ne adj isten közzétesz egy karikatúrát Mohamedről, az ma már Nyugat-Európában is az életével játszik. És időről időre egész városrészeket vernek szét.

----------------


""bizonyos tudományágak hátráltatása"


- Teljesen kizárt. A tudomány és Iszlám, összefont, még az Iszlám gyűlölők szerint is.

[link] "


Aha, ez volt 500évvel ezelőtt, csak azóta az iszlám kultúra szépen degenerálódott. Sorold már fel nekem konkrétan kérlek az elmúlt évszázadban mit is rakott le az iszlám a tudomány asztalára?


--------------


""állam és a vallás összefonódása"


- Csak akkor lehetséges, ha saria van. De az meg nem lehetséges addig, míg nincs a muzulmán lakosság többségben, és egységes állásponton. "


pontosan ezt szeretné minden normális, értelmes európai ember elkerülni.

A másik probléma meg, hogy az iszlamisták már most úgy gondolják, hogy rájuk külön szabályok vonatkoznak Európában is, és nekik mindent szabad - ebből is vannak a balhék. Pedig még nincsenek is többségben.

2011. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
30%

"...ez az euroatlanti világ milyen alapokra épül? zsidópártolás, "


Ugyan kit érdekelnek a zsidók? Csak az örök lúzerek rugóznak ezen állandóan.


"...miket produkált a muszlim világ a középkor óta?

[link]

válogasd ki a modern szavakat. "


Szövegértelmezési problémáid vannak? :))) KÖZÉPKOR ÓTA!!!


"...lehet hogy pont ezért lepnek el minket a bevándorlók?"


Azért lepnek el minket, mert itt jobb életet remélnek, mint odahaza. Tehát semmi értelme újratermelniük Európában is ugyanazokat a zsákutcás társadalmi viszonyokat, amely elől ide szöktek. Ezt a többségük így is gondolja, egy erőszakos, beilleszkedésre képtelen kisebbségük meg nem.

2011. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen felesleges itt hisztiznetek. Az emberek már nem kérnek belőletek.


Inkább forduljatok magatokba, és tanúsítsatok bűnbánatot!

Miért kárhoznál el, ha nem muszáj?!

Az Istent akarod legyőzni?

2011. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

19:01 vagyok


15:38

nem vagyok muszlim, de engem sem zavarna ha például eltűnne a dohány meg az alkohol. vagy ennyi erővel legalizáljunk más drogokat is.


15:49

ebben lehet valami. habár ennyi erővel önként beállunk a radikális iszlamisták közé. kivéve ha bizonyos nézeteink leve egyeznek ezekkel.


16:52

"Ugyan kit érdekelnek a zsidók? Csak az örök lúzerek rugóznak ezen állandóan. "


csak az örök lúzerek csukják be a szemüket.

lehet bagatelizálni, de a zsidó kultúrkörnek megvan a maga befolyásossága. mint beilleszkedni képtelen/nem akaró közeg, jelentős feszültségeket kelt. például hogyan rondít bele egy ország irányításába egy párszázalékos párt, ami köztudottan jelentősen zsidópárti. olyan emberekkel akik felvételeken ki merik jelenteni hogy a párt jövője fontosabb mint az országé. vagy annak tükrében hogy egy jelentős bevétellel rendelkező cég vezetője kijelenti hogy nem lehet egy zsidó jobboldali vagy konzervatív, és bólogatnak rá.

én úgy vettem észre, hogy van a zsidó, meg a magát zsidónak nevező, akik már több mint ezer éve a babilóniai fogság élvezője...


Szövegértelmezési problémáid vannak? - válogasd ki a modern szavakat.

mellesleg nem is fogok órákig keresgélni hogy aztán azt mond - áá ez nem elég.


16:57

szerintem te is fordulj magadba - jól tudod hogy ezeknek a szövegeknek semmi értelme. ahhoz hogy bűnbánást kelts bűntudatnak kell léteznie. ha nincs meg az alap hozzá kulturális vagy más alapon, csak fölösleges dráma az egész.


ha komolyan gondolod a mozgalmad, ne xy fórumozó bűntudatában kutakodj, hanem tegyél valamit a korángyalázók ellen, a magukat muszlimnak hazudók ellen, és tegyél az igazságtalan európai vezetők ellen is.


és nem utolsó sorban legyél tudatában annak, hogy minden lépted a muszlimok hírét formálja.


azt ajánlanám, hogy tényleg nézz magadba, vagy beszélj a vezetőddel, de sajnos mint ahogyan a keresztény papok, ők is csak emberek.


de nem akarok vitába szállni veled semmi olyanban amit úgyis a saját értelmezésed szerint látsz.

mint tudjuk azt vezeti allah az egyenes ösvényre, akit akar...

2011. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!