Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a hivatalos álláspont a...

Mi a hivatalos álláspont a németországi EHEC járvánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A drága külügyminisztérium oldalán egy szó sem esik arról, hogy most ajánlják-e a németországi utazást vagy sem. Én elvileg július elején mennék Berlinbe, vinném a családomat is, de nem tudom, hogy érdemes-e megkockáztatni. A repülőt már lemondani nem lehet, max. másik helyre tetetni, de az fejenként + 50k többletköltség lenne.

Ti kimennétek így a családdal egy hétre?


2011. jún. 14. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A fél családom kint dolgozik, egyelőre senkinek semmi baja. Én is megyek nem sokára látogatóba. Mondjuk ha egy földrengés söpörne végig az jobban visszatartana, mint a fosás. :)
2011. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pánikra semmigond nyugodtan mehettek.Ha nem lenne biztonságos akkor nemis engednének.
2011. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Németországban dolgozok és kutya bajom, még egy iserősöm sem kapta el. Én is csak a tv-ben hallottam erről a járványról.

Szóval nyugodtan gyertek.

2011. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet menni Németországba, csak ne egyél mosatlan-hámozatlan zöldséget meg nyers csírát (egy ideig).
2011. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs álláspont, ez is csak a gyógyszergyártók nagy reklámfogása mint a H1N1.
2011. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne egyel babcsirat, amit ugyis csak hulye vegetarianusok esznek azt el van intezve. A tobbi zoldseggel kapcsolatban mar megallapitottak, hogy semmi kozuk a jarvanyhoz.
2011. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!