Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondják, hogy Németorszá...

Miért mondják, hogy Németország európai szinten is nagyon liberálisnak számít?

Figyelt kérdés
Én mikor Bajorországban jártam, ez nem annyira tűnt fel.
2011. jún. 17. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ki mondja? Amugy volt mar ilyen kerdes 100 darab, nezz korul ott! A b+zifelvonulasokat eleg jol toleraljak, de ez igaz egesz Nyugat-Europara.
2011. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Lelkiismeret furdalásuk van a holokauszt miatt ezért mindenkinek megengednek mindent nehogy lenácizzák őket.
2011. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd ha néhány török vendégmunkás megkésel akkor feltűnik hogy ott sem téged véd a törvény.
2011. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Lelkiismeret furdalásuk van a holokauszt miatt ezért mindenkinek megengednek mindent nehogy lenácizzák őket."


Ez poén.

2011. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
A második világháború miatt van. Elég súlyos árat fizettek/fizetnek érte, és még a látszatát is el akarják kerülni annak, hogy bármiféle "szélsőséges eszme" eluralkodik náluk, ezért olyan dolgokat is tolerálnak, amiket máshol nem.
2011. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

10:22

De már annyira eluralkodott rajtuk ez a szélsőséges liberalizmus hogy az már undorító.

2011. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem alkottam véleményt, hogy ez jó vagy rossz-e (szerintem is nagyon túlzás), de a jelenség létezik.
2011. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

08:59


Lehet hogy NY-Európában tolerálják a b*zifelvonulást de pl. Horvátországban és Oroszországban szétverték a felvonulást.:D

2011. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos ezt a bűntudatot nagyon elültették a németek fejében
2011. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Valóban liberális, mert vezekel a Holocaust miatt. Ezért van az, h számolatlanul engedi be a törököket, arabokat, olaszokat (ez utóbbival van a legkevesebb gond) stb. Ezeket hívom én "új németeknek". Ezek a népek remek jól elélnek Németországban, a német meg kezdi magát szarul érezni a saját hazájában, tudniillik nem a befogadott népek alkalmazkodnak (mint ahogyan az elvárható lenne), hanem a német, aki maga a befogadó. A Führer meg forog a sírjában...
2011. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!