Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU-ban Németország és...

Az EU-ban Németország és Franciaország a legfontosabb, de egy szinten állnak, vagy valamelyikük befolyásosabb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 18:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A német bérszínvonal nem jelentősen nagyobb a franciánál, minden más viszont Franciao.-ban kedvezőbb (szabadság, segélyek, nyugdíj)
2011. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát én itt élek Németországban, és csak ámulok azokon a kommenteken, hogy itt minden jobb.

Dehogy. Akkor jobb ha munkanélküli vagy, egyedülálló anya vagy akármilyen támogatásra szoruló. Akkor tényleg jobb. Valószínű azért van ennyi lepukkant ember Némethonban, mert aki máshol nem találja meg a szerencséjét az ide jön mert az államnéni eltart.

2011. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
akkor minek mentél ki, ha nem jobb, mint itthon?
2011. jún. 29. 14:42
 14/20 anonim ***** válasza:
Mind2 orszàg nagyon dràga, fõleg a bérleti, szolgàltatàsi, utazàsi dijak.
2011. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy muszájból.
2011. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
akkor én most kötekedek. Ha neked fanyar ott is, itthon mit éreznél ? meg miért van az, hogy minden pályatársam oda megy ki? neked sz*r a napi 25 ezer ft-os bér ? elárulom neked még csak nem is mérnükként fog kimenni simerősöm, és énis szeretném majd Némethonba követni. Nem csodálom, h mi magyarokat állandóan lehurrog midnenki, pont az ilyenek mint TE,akik miatt levan húzva ez az ország... nem h örülnél, h kinn lehetsz, szerencsés ember vagy...de szterintem inkább szánalmas a siránkozásod miatt...
2011. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ma volt hír, hogy melyik ország mennyi kölcsönt adott a görögöknek. Ebben toronymagasan veri Franciaország Németországot, és itt euró milliárdokról beszélünk.
2011. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kötekedő hozzászóló,

háát, ahogy olvasom inkább te vagy az, aki lehúzza Magyarországot. Én mindenesetre kint is sok jót tudok róla mondani, amire valószínű te nem vagy képes. Akkor ki is húzza le Magyarországot?

Szerencsére elég sok időt tudunk MO-on tölteni, így van fogalmam arról, hogy melyik országban mire számítsak. De persze, vannak olyanok akik azt hiszik, hogy A minden a napi 25e Ft-os bér. Elég sajnálatra méltó.


Kedves Kérdező, bocs az offért, tudom, hogy nem ez volt a kérdés..

2011. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szted én miért húznám le ? Azért mert dolgozok, tanulok, szeretek itt élni és helyesen élek? az neked mitől lehúzás ? Te vagy az , akinek megadadott a lehetőség, és kesereg....Sok fiatalnak nagy álma hogy kijusson, még ha nicns is kolbászból a kerítés. Az a baj a defetista hozzállásoddal, hogy te amolyan "véleményformáló" vagy a hazai rokonaid és ismerőseid szemében, tehát amit te mondasz, ők is azt fogják. Ezért vagy 1 defetista, bús szomorú Fűzfa!
2011. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ja, és pont én nem vagyok az, aki lehúzza ezt akis országot, szóval igencsak bakot lőttél. Nem a gyakorikérdésbeli tetteinken dől el, hanem az, hogy mit cselekszünk az életben és mindennapokban... Egy ország szeretete ott kezdődik, hogy nem "szépeket modnasz", hanem míveled amagyar nyelvet ha szellemi tevékenységre gondolok, ha fizikaira, akkor a mentalitásunkkal javítjuk: pl nem dudálsz rá egy oylan dofőrre, aki ügyetlenebb, vagy megadod a tisztelet az idősebbnek...nem dobod ela szeretet...ezek apró dolgok, de itt kezdődik az igazi patriótizmus apukám...
2011. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!