Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen lenne ma a világ ha...

Milyen lenne ma a világ ha Németország és szövetségesei megnyerik a második világháborút?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Náci: Mit szólnál hozzá, ha tényleg a németek győztek volna anno, de te pont hogy a levét ittad volna meg az elképzeléseiknek? És az szerinted jó, hogy aki náci az jó, de aki kicsit is másképp gondolkozik, azt ki kell végezni?
2011. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

22:09


?

2011. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

08.52 vagyok


én sem értem hogy ez kinek szól és mit akar vele, de jól megmondta, az a lényeg. :)

2011. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy akkor a mai világ még liberálisabb lenne (legalábbis a világnak azon részei, melyek Németország befolyási övezetébe tartoztak).

Spanyolország példájával élve: 1975-ig Franco jobboldali diktatúrája volt. Ezután a demokratikus Spanyolország létrejött, s hamarosan az egyik legliberálisabb országgá vált, kibontakozva a mélykeresztény, középkorias országból.

Szerintem Németországgal is ez lett volna Hitler halála után.

2013. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 takimann ***** válasza:
0%

Úgy gondolom, ha a Fasiszta Németek győztek volna

Ti itt most nem írogatnátok, mert nem is élnétek.

Hacsak nagyfater, meg nagymuter nem volt tiszta fajú árja.

2016. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%

Sokan közülünk tuti, hogy meg se születtünk volna. Mindenhol szőke, kék szemű árják lennének az uralkodók, mások mint pl. a szlávok de még mi magyarok is csak vagy rabszolgák vagy száműzöttek lennénk valami kietlen, isten háta mögötti pusztaságban.

Zsidó, cigány nem létezne, de azokat is lemészárolnák, akik kevert vérűek. Ha valaki fogyatékosan vagy súlyos betegen születne, azt azonnal lemészárolnák. Olyan lángelmék, mint Stephen Hawking, nem léteznének. A nők nem járnának iskolába, vagy ha igen,csak azt tanulhatnák, hogyan lehetnek minél jobb feleségek és minél jobb anyák, hogy aztán tökéletes gyerekeket szüljenek. Minél többet, annál jobb. lehetőleg fiúkat.

A fiúknak kötelező lenne a katonai kiképzés az iskola mellett, de senkinek se lenne ellenvetése.

Mivel tanulás szinte alig, és amúgy is a szőke, kék szemű árja faj sok szempontból kevésbé alkalmazkodó, mint mondjuk az afrikaiak, ezért felütné a fejét valami betegség, amit a tenyésztett árják nem tudnak gyógyítani, egyrészt az IQ-csökkenés miatt, másrészt a tanulás hiánya miatt kipusztulna az emberiség .

2016. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!