Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy kb.50 éven...

Lehetséges, hogy kb.50 éven belül nem lesznek Amerikában tudósok, csak mindenféle vallási, metafizikai stb. ideológiákban hívők?

Figyelt kérdés

Ezt nézzétek:


[link]


2011. júl. 19. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha így lesz, akkor az USA hamar visszasüllyed a közel-kelet szintjére. Ezt tudják ők is, és nem engedhetik meg maguknak.
2011. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha tényleg az amerikaiak nem is lesznek tudósok, az Amerikai állam megfogja bombázni vissza utasíthatatlan ajánlatokkal a magyar, német, orosz tudósokat, féltalálókat hogy dolgozzanak nekik.Amúgy én voltam ott 1 évet, és azt vetem észre hogy mélységesen megosztottak mindenben, vannak akiknek fontos a vallás, de legalább ugyanannyi embert nem érdekkel illetve más vallást vall.
2011. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

"Lehetséges, hogy kb.50 éven belül nem lesznek Amerikában tudósok"


Nem lehetséges. A legtöbb tudós az USA-ban tevékenykedik és ez így is marad még sokáig. Ezen nem változtat semmit, hogy az USA tele van kreacionistákkal és más csodabogarakkal. Az USA mindig is arról volt híres, hogy óriásiak benne a különbségek, a legsötétebb és a legokosabb emberek is ott találhatók.

2011. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11:51


"Szerintem még ha tényleg az amerikaiak nem is lesznek tudósok, az Amerikai állam megfogja bombázni vissza utasíthatatlan ajánlatokkal a magyar, német, orosz tudósokat, féltalálókat hogy dolgozzanak nekik"


Ez eddig is így volt. Az USA-nak sok a pénze, ezért a legjobb körülményeket tudja biztosítani a világ tudósainak. Az "amerikai tudomány" azért világelső, mert a legokosabbak a koreaiaktól az oroszokig, magyaroktól az angolokig Amerikába mennek kutatni. És így volt ez már 50 éve is.

2011. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Az usa mindig is egy elmaradott ország volt. Ott tudósok sosem léteztek, csak kuruzslók meg táltosok.
2011. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
A vallási fanatizmusban az USA mindig is élenjáró volt. (Eleve erre épült.) De attól függetlenül mindig lesznek ott tudósok is.
2011. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!