Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes kimenni egy ilyen...

Érdemes kimenni egy ilyen családhoz Írországba?

Figyelt kérdés
Aupair lennék, magamnak szervezem. Magyar anyuka, gyárban dolgozik. Tényleg elképzelhető, hogy megengedheti magának, hogy fizessen egy aupairt?
2011. aug. 1. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Írországban remek fizetések vannak.
2011. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En voltam aupair es meg gyari munka mellett is nevetsegesen keves az a penz amit te kapsz. :) Beszelgess vele, kerdezz ra minel tobb dologra, ha ssegithetek szolj, rutinos vagyok, sokan akartak becsapni. En a helyedben rairnek masnak a neveben, hogy annak, nem mond-e tokeletesen ellentetes dolgokat, mint neked.
2011. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fú második, nagyon köszi :)

Keresztkérdéseknek örülnék, én is sokat gondolkodtam rajta, de nm igazán tudom, hogy hogy csináljam :)

2011. aug. 1. 20:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon átlátszó lenne, ha megkérnék vkit, hogy írjon rá.

Regeltem egy honlapra és ő ott talált meg. De mivel nyitott az oldal, bárki bárkinek a profilját megnézheti, anélkül hogy regisztrálna.

2011. aug. 1. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nincs mit. :) Rairhatok, ha gondolod, a helyed nem veszelyeztetem, mert egyetemet kezdek, szoval megbizhatsz bennem. :) Mondjuk mobilnetem van kicsit lassu, de ha bejon az oldal szivesen irok ra. Szerintem nem lenne atlatszo. Az enyemeknek se volt az. :) Az egyiknek mashogy hivtak a gyereket mint masik nap. Volt olyan hogy mas nemuek is voltak. :D Igy jol ki lehet szurni.
2011. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én facebookon bejelöltem ismerősnek, szóval ha ott váltogatja a gyerek nemét/ nevét.


Jaj, ne haragudj nem írtam végig, csak a felét.

Szóval azért lenne átlátszó (szerintem) mert regisztráció nélkül nézegette a profilokat és ott név és kép alapján keresett meg facebookon. Tehát ha nincs egy aupair kereső oldalra se regisztrálva, fb- profilján meg nincs kirakva, hogy au pairt keres, akkor már átlátszó ha idegenként ráírsz. De okoskodjunk már ki valamit, kicsit parázom :D Írj privit és ak közvetlenül is feltudjuk venni a kapcsolatot :)

2011. aug. 1. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Írországban egy 2011-es felmérés szerint az állam kb. kevesebb mint 20%-át veszi el a fizetésből - még idehaza több, mint 50%-át. Szóval ahogy írták, gond nélkül megengedheti magának az illető, hogy aupairt fogadjon :)
2011. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!