Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történik akkor ha csődbe...

Mi történik akkor ha csődbe megy egy ország?

Figyelt kérdés
Mint most pl Görögország a csőd szélén áll de mi lesz/lenne akkor ha csődbemegy? az ott élő emberekkel meg magával az országgal
2011. aug. 8. 10:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
elárasztja a tenger.
2011. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Az árak az egekbe szöknek, mert egy bank sem ad hitelt. Amolyan háború utáni kenyérjegyes, sorbanállásos állapot lesz.
2011. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Ez a kérdés engem is érdekel szerintem nagy lesz a bűnözés szegénység elvándorlás stb!
2011. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Semmi. Megy tovább minden ugyanúgy, csak a pénz értéktelenedik el. Az átlagember semmit sem vesz ebből észre.
2011. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
15%

totális anarchia kb.


kivéve, hogyha a fegyveres erőknek megjön az esze és a politikusok helyett a nép érdekét képviselve átveszi a hatalmat.

Ha ez megtörténik(itt is ez kellene) akkor nem lenne olyan nagy probléma.. sőt..


DE!!! Mindegyik jobb. Mert idővel úgyis javul a helyzet, mert valaki átveszi a hatalmat(csak ne az eu meg stb legyen az, mert akkor még nagyobb bajban vannak.. hisz a politikusokat is fentebbről irányítják..)

szóval aki átveszi a hatalmat, az valószínűleg a nép érdekeit szolgálja, különben máshogy nem juthatna hatalomhoz..

2011. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat

csak ugye az a baj hogy ezt a tv-be nem igazán mondják csak azt hogy csődközelbe van görögország meg USA a következményeket kéne mondani mert így csak a pánikot keltik

én esküszöm tegnap féltem mikor elaludtam mert ugye ma nyitottak a tőzsdék mondom mire felkelek mind meghalunk:) kirobban a válság kezdődik a 3.vh persze tudom h ez nem így van de majdhogynem ezzel riogatnak a hírekbe

2011. aug. 8. 13:20
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
A fidesz szerencsére megmenti az országot!
2011. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát kérlek örülnék neki
2011. aug. 8. 14:36
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Sztem is csak a FIDESZ ben bízhatunk,mert a Gyurcsány féle szoci vonal csak növelte adósságunkat és lopni, hazudni tudnak,máshoz nem értenek.
2011. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy mi történt Izlanddal, ott pár éve volt államcsőd. Vagy egy még jobb példa Argentína.

Valószínűleg Görögországa becsődölés után újabb hitelt venne fel, hogy ne történjen meg az említett kenyérjegyes-fizetés.


"kirobban a válság kezdődik a 3.vh "- nem hiszem. Múltkor is Hitler kellett hozzá, ráadásul akkor nem volt ennyire egységes a világ. A legtöbb ember azt hiszi, hogy egy USA-Kína háború várható, de erre nagyon kevés az esély, mert ha a kettő közül bármelyik becsődöl, akkor a másikat is húzza magával.

2011. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!