Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy a francba jön a Londonban...

Hogy a francba jön a Londonban lelőtt egyénhez a családi állapota? -. -"

Figyelt kérdés

Bocsi a kirohanásomért de már kezd ez nagyon mérgesít.


Lelőttek egy néger férfit, köztudott hogy ő is lövöldözött, drogdíler volt, többszörösen büntetett előéletű bűnöző, aki az interneten maffiavezérként szerepelt.

Ehhez képest csak úgy emlegetik hogy "a 4 gyerekes családapa" stb, meg hogy a felesége elmondása szerint jó családapa volt.

De könyörgöm, azzal senki nem foglalkozik hogy maffiavezér, drogos stb? Hogyan jön a képbe az hogy 4 gyereke volt?

Szerintem nagyon nem kellett volna ennyire felfújni ezt hogy " de 4 gyerekes rendes családapa meg stb" mert mindenhol azt írják hogy drogdíler, maffiavezér, többszörösen büntetett stb de tisztára úgy állítják be mintha mindenki annyira sajnálná holott ő is lövöldözött.


Lelőtték, tudom nem volt se szép, se becsületes, de ő is lövöldözött.


Csak engem idegesít ez az egész hogy úgy állítják be az illetőt mintha egy teljesen ártatlan embert lőttek volna le?


2011. aug. 12. 21:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*mérgesíteni
2011. aug. 12. 21:56
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mártírt csináltak belőle. (Csak úgy, mint Stohl Buciból.)

Ha 4 gyerekem van, és jó családapa vagyok, akkor tisztességes munkát végzek.

Ha meg lövöldözik, akkor jó hogy rálőnek. (Aki k*rvának áll ne sírjon ha megb*sszák.)

ENNYI.

2011. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Épp úgy állítják be az egészet hogy lövöldözött meg mindazt csinálta amit én is leírtam DEEEEE nem szabad még megbüntetni se mert van 4 gyereke -.- """
2011. aug. 12. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:00


tökéletesen elmagyarázta!


egyébként az, kérdező, hogy ez téged idegesít, csak egyetlen dolgot jelent: normális vagy


tedd össze a kezed és legyél büszke magadra, mert ilyenből egyre kevesebb van

2011. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Mondjuk ettől függetlenül azt mondom, hogy az éremnek két oldala van. Persze, hogy a családja nem olyannak látta, mint amilyennek mások. Csak éppen édes mindegy, hogy ahhoz az öt emberhez (felesége, gyerekei) milyen volt, ha eközben sok sok más embernek ártott.
2011. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
A média célja mindig a szenzációhajhászás volt. Eladni egy történetet legjobban úgy lehet, ha az emberek érzelmeire próbálnak hatni.
2011. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"egyetlen dolgot jelent: normális vagy "

ezt hogy érted? jó értelembe vagy gúnyosan?:)


Amúgy tényleg nem értem hogy ha minden bizonyíték megvan hogy miket csinált minek még a családi állapotát is felhozni....hogy majd sokan lázadozzanak hogy jaaah 4 gyerekes apuka voolt ....-.-"

2011. aug. 12. 22:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a jogvédőknek legyen mivel takarózni. Azért megnézném, hogyha bármelyik aktivista rokonát lőtte volna le az a nyomorult gengszter, akkor is ennyire védenék-e...
2011. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 clint ***** válasza:
100%
sztem jó értelemben mondta, manapság divat bűnözőket sajnálni, segíteni...
2011. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végül is, jobb lett volna meghagyni, hátha akkor szegény család apa kilő egy pár tisztességes egy-két-három-négy gyerekes rendőr családapát és családanyát maga helyett.
2011. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!