Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a náci holokausztot a...

Ha a náci holokausztot a világ elítéli, akkor a törököket miért nem ítélte el?

Figyelt kérdés
Kb. 1.000.000 örmény halt meg az oszmánok által szervezett holokausztban. Őket miért nem utálták meg? Érdekes, most Törökország szinte mindenkivel puszipajtás, Németországot meg utálja a fél világ. Na most ez akkor hogy megy?
2011. aug. 22. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha a németek szóba kerülnek, akkor a sör jut eszébe mindenkinek, meg az autók. Én soha nem tapasztaltam, hogy a nácikat bárki is megemlítené.
2011. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtató, hogy az Egyesült Államok minden tagállamában van holokauszt-emléknap és holokausztmúzeum, de a területükön részben vagy egészben kiirtott őslakos népek egyikére sem emlékeznek gyakorlatilag semmilyen formában. És ugyanez elmondható az állati sorban tartott afrikai rabszolgákról és leszármazottaikról.
2011. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

> de a területükön részben vagy egészben kiirtott őslakos népek egyikére sem emlékeznek


Igaz. Jó dolog mást köpdösni, addig se figyelnek rám - s közben folytatom tovább Afganisztánban, Irakban, Líbiában stb. Ha köhög valaki, azt mondom, hogy segítem a nép diktatúra elleni harcát. Ilyen egyszerű.

2011. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
mert a németek macskajancsik muhah
2011. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A törököket is elítélik sokan, de a törökök nem ismerik el !! Sőt, azt mondják, hogy annak idején a cári Oroszországgal való vitájuk során az ottani örmény lakosság fegyveresen támogatta a beszivárgó oroszokat. Ezért jogos lett volna, hogy ellenük fellépjen az államhatalom - de ők mégsem tették meg...
2011. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen, itt a különbség. A németek elismerik, a törökök pedig nem. Egyébként ennek komoly szerepe van abban, hogy esélyük sincs bekerülni az EU-ba.
2011. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%
Törökországban nem a "Isten választott népét" írtották.
2011. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Dick Esmen ***** válasza:
56%

Az átlagemberek felének a németekről egyből a "szemét nácik" jutnak az eszébe.



Átlagember vagyok és nekem a sör,Jürgen Klinsmann ÉS a szemét nácik jutnak eszembe.Na akkor hogy?

2011. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!