Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ehhez a Woodrow...

Mit szólsz ehhez a Woodrow Wilson idézethez? (FED)

Figyelt kérdés

"A great industrial nation is controlled by it's system of credit. Our system of credit is concentrated in the hands of a few men. We have come to be one of the worst ruled, one of the most completely controlled and dominated governments in the world--no longer a government of free opinion, no longer a government by conviction and vote of the majority, but a government by the opinion and duress of small groups of dominant men." — President Woodrow Wilson


1914-ben mondta ezt, miután 1913-ban magánkézbe adta elnökként a pénznyomtatás jogát. FED - Federal Reserve - Amerikai Központi Bank


2011. aug. 29. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"A hivatalos dokumentumok szerint "


Miféle hivatalos dokumentumok, tökfej? :))))))


"Egyébként pedig azután vezette be a trösztellenes törvényt, miután már garantálta a bankárok monopóliumait 1913-ban."


Most akkor Wilson felhívta a figyelmet a Nagy Összeesküvésre, vagy ő is a része volt? És ha része volt, miért hiszel neki? :))))))

2011. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a másik szöveget nemtudom honnan szedted"


Woodrow Wilson "The New Freedom" című könyvéből vettem.


A te "hivatalos dokumentumod" pedig egy Owen nevű szenátor könyve, tökfej.

2011. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ajánlom olvasd el legalább a wikipedia vitalapját, mielőtt "tökfej" -nek nevezel másokat. :)
2011. aug. 30. 02:14
 14/15 anonim ***** válasza:

ma 02:14


Én meg Wilson olvasását javaslom a WP helyett.


A WP-t ugyanis bárki szerkesztheti. Olyanok is, mint te.

2011. aug. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
Wilson egy összeesküvő, és az új világrendet építi fel, valamint ő tehet a WTC merényletről, és ezt igaz is, mert 20 perccel előtte már tényként beszélt róla a BBC-ben, amint 100 millió ember látott, csak ezt a videót a CIA eltüntette!
2011. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!