Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Laknátok Ukrajnában? Ha igen...

Laknátok Ukrajnában? Ha igen miért és miért nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 11:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Én laknék, mert ott még nem laktam, és nem laknék, mert messze van a munkahelyemtől.
2011. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Foxyy ***** válasza:
75%

tök jó kérdés... én személy szerint kedvelem Ukrajnát, mert tetszik az orosz és ukrán nyelv, szeretem a zenéjüket, kultúrájukat (már amennyit ismerek belőle), de csak ezért ott élni... meg nem mindegy, hogy melyik részén élnék. Kijev még elmegy, Kárpátalját is megnézném, biztos vannak szép tájak, de szerintem egy hónapnál többet nem töltenék kint. úgy hallottam, a közbiztonság nem az igazi, szegénység van, politikában sem a legjobbak, stb...


mindent összevetve szeretnék egyszer elmenni az országba, tényleg kíváncsi vagyok rá, de annyira nem tudna megfogni, hogy ott éljek.

2011. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%
Ha nagyon sokat fizetnének érte, talán egy ideig igen.
2011. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert én Ukrajnában Kárpátalján lakom és megmondom őszintén elég jó itt pedig nem tudok ukránul.SAJNOS
2011. aug. 30. 22:49
 5/34 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező!

Én is Kárpátalján élek.

Arra kérnélek, hogy többet ne tegyél már fel ilyen provokáló kérdést országunkkal kapcsolatban.

Azt ugye te sem gondolod, hogy egy fejlettebb országból elköltözne valaki egy fejletlenebb országba.

Mindjárt jönnek olyan hozászólások, hogy országunk ilyen rossz hely meg olyan rossz hely, ami ugye neked sem esne jól, még ha részben igaz is.

2011. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Foxyy ***** válasza:
78%

kedves utolsó!


mitől provokáló ez a kérdés? szerintem ez már a paranoia magas foka. senki nem mondott semmi rosszat Ukrajnára.

2011. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Kedves másik kárpátalján élő utolsó előtti válaszoló.légyszives ne akard megmondani hogy milyen kérdést tegyek föl,hadd dönthessem én el.És akár hiszed akár nem nem állt szándékomban lejáratni ukrajnát sőt ezzel szinte reklámozom és azt akarom elérni hogy miránk kárpátaljai magyarokra a magyarországi magyarok ugy tekinthessenek mint ha hozzájuk tartoznánk és nem néznének minket rossz szemmel.

KÖSZÖNÖM!!

2011. aug. 31. 10:38
 8/34 anonim ***** válasza:
68%
Én nem Ukrajnában lakom, én kárpátaljai vagyok :)
2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Foxyy ***** válasza:
28%
na ja, utolsó, te mondod jól :)
2011. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
43%
Utosó eltti, te kitelepültél az országól?
2011. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!