Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz-e, hogy a 2011. 09.11-ei...

Igaz-e, hogy a 2011. 09.11-ei terrortámadások napján a World Trade centerben dolgozó zsidók nem mentek be dolgozni, és így ők túlélték a támadást?

Figyelt kérdés

Erről már régebben is hallottam, de tényleg nem tudom mi az igazság. Ez egy kitalált összeesküvés-elmélet része, vagy ez valóban igaz? Akik szerint kitaláció, azok alá tudják e támasztani állításukat konkrét zsidó személyek nevével, akik akár a World Trade centerben, akár valamelyik repülőgépen haltak meg?


Ez szerintem egy nagyon fontos kérdés, mertha egy ekkora tragédiánál zsidó áldozatok nem voltak, az azt jelenti, hogy ők tudtak róla, ha ők tudtak róla, akkor... (Ebbe jobb bele sem menni addig, amíg ez nem tisztázódik). Leszögezem, mindkét oldalról meggyőzhető vagyok, csak kellenének tények, linkek, bizonyítékok, hogy tudjam, mit is gondoljak erről.

Sem nácikoló idióták, sem szélsőjobbosok véleménye nem érdekel, illetve érdekel, de kizárólag érvekkel, tényekkel alátámasztva és a kérdésre válaszolva. Köszönöm.


2011. szept. 2. 18:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Igaz!
2011. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
2011.09.11? Apám most 11-én terrortámadás lesz! fuckyeahgyik! XDXD
2011. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

:-)

2001. Elnézést elírtam. De nehogy most is legyen 2011-ben, mert akkor nehezen magyarázom el a rendőröknek és nektek, hogy ártatlan vagyok! :D

2011. szept. 2. 18:59
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem gond kell néha ilyen kérdés, kicsit röhö9ghessünk a politika témakörben is. Amúgy bocs az offért. On: Igaz.
2011. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos igaz.


Itt egy film az egészről ahol bemutatják a dolgot. a link ami a filmhez vezet halott ,de a címe után már tudsz keresni.:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Találtam valamit, ezt épp most nézem:


[link]

2011. szept. 2. 19:21
 7/29 anonim ***** válasza:
52%

Na várj, megigazítom az alufólia kalapom.


Az a helyzet, ha tényleg érdekel, menj az Egyesült Államokba, szerezd meg az áldozatok neveit, és veszd össze a legutóbbi népszámlálással. És persze a külföldieket is derítsd ki.


De amúgy kétlem, hogy a nagy világirányító zsidóterroristák szóltak volna a kis zsidó bakáknak.

2011. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Rejehw. Szerintem ebben a kérdésben nincs helye a cinizmusnak. Ha nincs ötleted és nem tudsz semmit sem felhozni, nyugodtan hallgathatsz. Erre külön kértem mindekit a kérdésemnél.

Nem megyek ki az Usába. Van TV és van internet, az informálódáshoz ez nekem tökéletesen megteszi. Aligha hiszem, hogy többrejutnék azzal, ha kimennék.


De visszakérdeznék. Te voltál már Auswitzban? Ha nem, akkor honnan tudod, hogy volt holokauszt? Ezt nem azért írom, mert tagadom a holokausztot, hanem ezzel is arra akarok utalni, hogy nincs itt a helye semmi cinizmusnak. Ha nem tudsz valamit, jogodban áll hallgatni.

2011. szept. 2. 19:46
 9/29 A kérdező kommentje:
A World Trade Center elleni támadással kapcsolatban többféle kétely/ teória megfogalmazódott. A legvalószínűbb az, hogy az Al-Kaida szervezte, de az amerikai hírszerzés és a Moszad is tudott róla. A sajátjaikat a zsidók értesítették, a többit meg lexarták. Erről már sokaktól sok helyen hallottam, de még soha nem jött elő senki épkézláb cáfolattal. Én nem vagyok az az ember, aki szeret ripsz-ropsz elhinni mindenféle mendemondát, ezért próbálok tájékozódni, hogy ez igaz e vagy sem. Cinizmussal sem te, sem más nem fogja elhesegetni ezt a teóriát. Zsidó áldozatok nevei kellenek! A holokausztnál sok százezer ilyen név van a "hatmillióból", szept 11-ről is biztos csak van néhány, ha ez a dolog csak egy újabb összeesküvés-elmélet.
2011. szept. 2. 19:55
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

"The number of Jews who died in the attacks is variously estimated at between 270 and 400"


Wikipedia

[link]


A wiki által hivatkozott cikk ahol nevek is vannak:

[link]

2011. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!