Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban a bevándorlók...

Svédországban a bevándorlók tényleg így viselkednek?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cikket egyik barátom küldte. Megdöbbentett. Ez tényleg igaz?


2011. szept. 14. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen, a bevándorlókra ott is jellemzo a bunozés (de hol nem?). Én még nem jártam ott ugyan, de szerintem ott is úgy vannak a dolgok, mint mindenutt, azaz a muszlimok lakta városrészeken, vagy azok kornyékén tényleg ilyen a helyzet, az elit negyedekben meg laknak a svéd antirasszisták, na ott rend van, és ki lehet menni az utcára éjjel is. :D
2011. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Én elég sokat járok Malmőbe, és Skandinávia egyéb területeire.


Ez a cikk erősen túlzó, és nem mellesleg rasszista.


persze vannak problémák a bevándorlókkal, ezt kár volna tagadni, de a cikk állításai köszönőviszonyban sincsenek a valósággal.

2011. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
igen, és nem csak ott. Malmö pedig kiemelkedően gázos.
2011. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
korábbi: ja, én is pl. évet éltem kint Franciaországban tanulás miatt, és ahol én voltam, azokon a környékeken nem volt annyira tapasztalhatóak a problémák, ez alapján akár azt is mondhatná az ember, hogy akkor nem is igaz, csak túlzottak. Ellenben pl. ha bekapcsoltad a tv-t, akkor épp az ment benne a híradóban, ahogy verték szét az összes nagyvárost, és gyújtogatták a kocsikat, ha a témáról beszélgettél a nem feltétlenül csak közvetlen helyi franciákkal, vagy mondjuk a bolgár szobatársammal, aki korábban 2évet lenyomott Párizsban, azon belül is nem csak a konszolidáltabb környékeken, akkor ott már látta az ember, hogy miért is kongatják sokan a vészharangot.
2011. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
mondjuk beírod a keresőbe azt, hogy malmö riots, és megnézed a találatokat, akkor azt látod, hogy rögtön az első oldalon van 2007es, 2008as, 2009es és 2011es találat is, szóval ezekben az években mind balhé volt.
2011. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
megérdemlik az életképtelen liberálisok hogy jól elnáspángolják őket
2011. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"megérdemlik az életképtelen liberálisok hogy jól elnáspángolják őket"


Ezzel az a probléma, hogy leginkább mi vagyunk elnáspángolva, akik látjuk a problémákat és pont mi szívunk a bevándorlást támogatók hülye*sége miatt.

2011. szept. 14. 14:53
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

"Svédországban a bevándorlók tényleg így viselkednek?"


Kitartás, Mozgalom...


szóval oszd el 100-zal, amit ott olvasol, és akkor kb. megkapod, hogyan viselkednek a bevándorlók.


"Ezt a cikket egyik barátom küldte. Megdöbbentett. Ez tényleg igaz?"


Tényleg ott tartunk még mindig 2011-ben, hogy az emberek kritikátlanul elhisznek bármit, ami nyomtatásban megjelenik?

2011. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

ma 14:53


Minél több a fajgyűlölő nyugaton, annál nagyobb lesz a nyomás a politikán, hogy korlátozza az afrikai és ázsiai bevándorlást.


Minél inkább korlátozzák az afrikai/ázsiai bevándorlást, annál nagyobb lesz a munkaerőhiányuk, amit a közép- és kelet-európai országokból akarnak majd pótolni.


Tehát annál inkább el fogják szívni Magyarországról és a többi hasonló országból a képzett munkaerőt, ennek érdekében pedig minél jobban tönkre kell tenni ezeknek az országoknak a gazdaságát (hogy minél inkább ki kelljen innen vándorolnia a helyi lakosságnak).


Ti "radikálisok", "szélsőjobbosok", "nagymagyarok" stb. amikor a nyugati szélsőjobbosokkal együtt szörnyülködtök a "bevándorlókon", akkor igazából támogatjátok őket azokban a törekvéseikben, amelyek vége az, hogy a nyugat még jobban ki fogja zsákmányolni Közép-Európát, benne Magyarországgal. Jó tapsikolást ehhez, debilek.

2011. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

"akkor igazából támogatjátok őket azokban a törekvéseikben, amelyek vége az, hogy a nyugat még jobban ki fogja zsákmányolni Közép-Európát, benne Magyarországgal. Jó tapsikolást ehhez, debilek."


Nem tudom mennyivel jobb egy kulturálisan megbomlott, harmadik világbeli országokra hasonlatos Európa tele mecsettel, mint egy kizsákmányolt Közép-Európa Magyarországgal az élén.

2011. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!