Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A NATGEO Nácivadászok műsorába...

A NATGEO Nácivadászok műsorában törvénytelen önbíráskodást reklámoznak?

Figyelt kérdés

Pl. az Eichmann-sztoriban beismerik, hogy hamis útlevéllel mentek Argentínába, majd ott emberrablással akarják őt elfogni és kicsempészni az országból.

Ez nem törvénytelen véletlenül? Egy dolog lett volna legális: a helyi hatóságoknak bejelenteni, hogy nemzetközileg körözött háborús bűnös lakik köztük és kérni a kiadatást. Nem az önbíráskodás.


2011. nov. 2. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Mivel Argentinának nem /volt/ szokása kiadni a nácikat, és a Moszad erősen kémszervezet, így elfogadható a megoldás.
2011. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sikoltó ***** válasza:
67%

pontosan


ellenben a kommunistákat akik mind módszerekben, mind az áldozatok számában sokkal durvábbak mint a nácik voltak valahogy nem akarják elszámoltatni

2011. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert a nácik nem önbíráskodtak?
2011. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szabadosi János


Ha viszont ők is önbíráskodnak, akkor mivel jobban a náciknál?

2011. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

"Ha viszont ők is önbíráskodnak, akkor mivel jobban a náciknál?"


Azzal, hogy Eichmann (tobbek kozott) csecsemokon es 1-2 eves kisgyerekeken onbiraskodott, a Moszad pedig egy gyilkoson.

2011. nov. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyebkent vegyuk eszre, hogy megint naci vedelemmel kezdodik itt a holocaustozas-zsidozas, a kerdest tuti, hogy nem zsido tette fel. Azert, hogy a csapbol is a holocaust folyik, ebben az esetben sem a zsidok a felelosek.
2011. nov. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmiféle "nácivédő" célja nem volt a kérdésemnek, és a zsidó-nem zsidó, holokauszt ide vagy oda, nácik ide vagy oda témákban nem szeretnék állást foglalni, nem vagyok sem rasszista, sem fasiszta, sem cionista! Egy egyszerű, "élni és élni hagyni" elvet valló ember vagyok, akinek feltűnt, hogy egy hivatalosan leadott TV-műsorban úgy emlegetik az illegális és törvénytelen megoldásokat, mint az egyik legüdvözítőbb dolgot (nem mondván ki, de afféle "a cél szentesíti az eszközt"-jelleggel). Ellenben pl. egy magyar gazda hiába táblázza ki, hogy áram van a kerítésben, ha nem menne lopni hozzá senki, nem is lenne baleset, aztán ha meg van, akkor megnézheti magát. Ilyenkor elhangzik, hogy milyen helytelen az önbíráskodás. Jó, helytelen, de akkor az élet minden területén is az.
2011. nov. 3. 07:30
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is láttam két részt is én is elítélem eszt a bosszú hadjáratot.így Izrael semmivel sem különbek mint a volt német katonák.Nem tudják lezárni a háborút azok a Német katonák parancsot teljesítetek.És eszt a bosszú hadjáratot úgy teszik hogy közben ők meg a Palesztinokat mészárolják.Elégé egyoldalú gondolkodás ezzel az erővel a jövőben őket is felelősségre lehetne vonni.
2012. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!