Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, Spanyolországba...

Mit gondoltok, Spanyolországban mikorra javulhat a gazdaság helyzete?

Figyelt kérdés

Ahogy tudom, az 1990-es években szintén 20%-os volt a munkanélküliség, de 2000-re már csak 7-8% volt.

Lehetséges, hogy 2015-re javuljon a helyzet?

Ugyanis én akkor fejezem be a középiskolát, és szeretnék kimenni.

Vagy ez hülyeség? Nekem szinte minden vágyam Spanyolországban élni, de ez a 21%-os munkanélküliség elrettent. Barcelona vagy esetleg Madrid érdekelne.


2011. nov. 9. 19:32
 1/1 Brányi Bence ***** válasza:

Ha még érdekel; én ezt gondolom:


"Lehetséges, hogy 2015-re javuljon a helyzet?" - igen, kb. annyi az esélye, mint hogy romoljon vagy hogy stagnáljon.


"...a 21%-os munkanélküliség elrettent..." - miért? Magyarországon is több mint 10% a munkanélküliségi ráta. Ha keresett területen helyezkedsz el vagy jó vagy a szakmádban, akkor szerintem menj. De a középiskolával (magyarul az érettségiddel és a nyelvtudásoddal) nem sokat érsz. Kb. utcaseprő vagy eladó lehetnél.


Szerintem kezdj el Magyarországon valamilyen felsőfokú tanulmányt, esetleg jelentkezz külföldi (spanyol) ösztöndíjra. Mert piacképes tudás nélkül nem tudsz elhelyezkedni se itt, se más országban.


Ja és ma nem lehet megjósolni, hogy mi lesz kb. 3 év múlva.

2011. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!