Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem rég halottam, hogy Szerbiá...

Nem rég halottam, hogy Szerbiában a polgárokat kezdik behivni katonának de, hogy van ez 2011. márc.1. megszűnt a kötelező katonaság! Attól, hogy Kosovóban uttorlaszokat, meg hasonló cirkuszt csinálnak attól még nem hivhatják be a civileket nem?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ellene,ha behivót kapnék?
2011. dec. 7. 00:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocs a helyesírási hibákért!

Vajdasági vagyok!

2011. dec. 7. 00:37
 2/7 A kérdező kommentje:
2011. dec. 7. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem fogsz behívót kapni. Ezek a levelek nem behívók voltak.

Egyébként márciusban a kötelező sorkatonai szolgálat szűnt meg, de ez nem azt jelenti, hogy háború esetén nem mozgósíthatják a harcképes férfiakat.


(És kérlek ne írj ilyeneket, hogy "bocsi a helyesírásért, vajdasági vagyok", mert ezzel pont egy rólunk alkotott negatív képet erősítesz meg.)

2011. dec. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt külön kéne nézni!
2011. dec. 7. 01:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor micsoda?
2011. dec. 7. 01:21
 6/7 anonim ***** válasza:

parancsolj:

[link]

és ebből hámozd ki a lányeget - mert van benne egy csomó lényegtelen információ is

és a "behívó" itt csak egy szerencsétlen szóhasználat, nevezhették volna inkább értesítésnek...

a lényeg, hogy relax, minden rendben lesz :)

2011. dec. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szerbek most méltatlankodnak, mert megtörtént velük ugyanaz, ami velünk kilencven évvel előbb, nevezetesen szétesett ill. darabokra szedték az országukat.

A szerbeknek Kosovo olyan, mint nekünk Vajdaság(Délvidék), Szlovákia(Felvidék) vagy Erdély.


Nyugi, szerintem se fognak behívni, a Nato nem engedne egy ilyen háborút.

Az erőszakkal összetékolt államok hamar szétesnek lásd:

Jugoszlávia, Szovjetúnió, Csehszlovákia


Szebb jövőt barátom.

2012. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!