Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A luciferánusokról hallott...

A luciferánusokról hallott már valaki?

Figyelt kérdés
A Moloch imádásról, amit egy Bohemian Grove nevű erdőben tartanak? Titkos hatalmi jeleikről, amelyek ott vannak egyre több reklámban és klipben?
2011. dec. 24. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
drábik írt róla sokat
2011. dec. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Peruccsia ***** válasza:

Ezt miért nem a Vallás kategóriába írtad?


Moloch amúgy egy sémi isten, általában egy bikafejű félig kemence alakkal, "akibe" elsőszülött gyerekeket áldoztak a kánaániták és főniciaiak, sőt még a zsidók is.


Aki szerintem Molochot, Mardukot (babilóni főisten) meg Baál(zebúb)ot imád démonként/ördögként, az szerintem csak a kereszténység ellen szeretne lázadni.

2011. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
most már igen
2011. dec. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki Moloch. De úgy gondolom, hogy többet kellene erről tudnia mindenkinek. És nem a kereszténység ellen lázadnak, mivel az a hatalmukban áll.
2011. dec. 25. 21:46
 5/9 Peruccsia ***** válasza:

Engem érdekelnek a régi világ istenei, a sémi népek istenei is, de nem hinném hogy széleskörűen kéne oktatni.


Így is annyi elmebeteg állat van ebben az országban (meg a világban), nem kell hogy Molochról tanuljanak, mert még kedvet kapnak gyerekeket áldozni.

2011. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdésem lényege, hanem, hogy van az elit, akik a világot teljesen az irányításuk alá akarják vonni. Ehhez minden eszközt megragadnak. Okkultisták, akik ál-emberáldozatot mutatnak be, amelynek a "gondoskodás hamvasztása" a neve. Azért ez aggasztó, hogy félig-meddig pszichopaták irányítják a világot. A Bohém-Erdő nevű helyen találkoznak évről-évre és ehhez a bálványhoz imádkoznak és neki áldozatot mutatnak be.
2011. dec. 26. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Üzenet-ből jött a kérdés úgy érzem

A válaszom pedig igen, hallottam, és úgy látom te is.

2011. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Peruccsia ***** válasza:

Fogd fel, hogy a hatalom megszerzésére és megtartására törekvés az bizony emberi tulajdonság, tehát ne ájulj el ezektől.


Mellesleg ha nem akarod hogy lezsidózzanak téged, akkor legyél te is Moloch szolgája, ugyanis a zsidók csak Jahvét szeretik.

2011. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már hogy jön ide a zsidózás? Egyébként, Moloch mostani formája egy bagoly, ami lépten- nyomon felbukkan. És a zsidók sem voltak mindig monoteisták.
2011. dec. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!